Yengeç Burcu Özellikleri – Müneccim App
Matematik bulmacaları

Yengeç burcu özellikleri, Yengeç Burcu Olumlu, Olumsuz Yanları, Yengeç Burcu Takım Yıldızı, Yengeç Burcu Kadını, Yengeç Burcu Erkeği! Yengeç Burcu hakkında tüm detayları sizin için hazırladık!

Yönetici GezegeniAy
ElementiSu
NitelikÖncü
Uğurlu Sayıları3,7
GünPazartesi
Uğurlu Taşıİnci
RengiBeyaz, Deniz Mavisi, Gümüş
HayvanDeniz kabukları

Yengeç Burcu 2018 Burç Yorumu için tıklayın.

Yengeç Burcu Olumlu Yanları:

Hayal gücü yüksek yengeç burcu insanları oldukça; nazik, sempatik, hassas ve kibardır. Yuva sevgisi oldukça yüksek olan Yengeç burçları, çevrelerinde vatansever özellikleri ile tanınırlar. İyi bir eş ve aynı zamanda beceriklidirler.

Yengeç Burcu Olumsuz Yanları:
Aşırı duygusal olmaları bazen onları çekilmez yapabiliyor. Değişken duyguları ile karısındaki insanları çoğu zaman yoruyor. Zayıf karakterli ve kendilerine acıyan yapıları ile bazen çevrelerindeki insanları kendilerinden uzaklaştırabilirler.

Yengeç Burcu Takım Yıldızı (Astronomi)
Praespei, Yengeç takımyıldızı içinde yer alır. Birinci dekanatta yer alan ve Ursa Minor yani Küçük Ayı takım yıldızı olarak bilinen yıldız kümesinde günümüz Kutup Yıldızı bulunur. Ortada Ursa Major yani Büyük Ayı yıldız kümesi bulunurken, en önemli yıldızı Conopus olan Argo da son dekanatta yer alır.

Yengeç Burcu Kadını Genel Özellikleri

Oldukça iyi niyetli olan Yengeç burcu kadını iyi bir mizah anlayışına sahiptir. Evcimen, sıcakkanlı, dürüst ve aynı zamanda romantik. İdeal eş ve anneler genellikle Yengeç burcudur diyebiliriz. Duygusal anlamda oldukça hassastırlar. Bu duygusal yükselmeler çoğu zaman  partnerlerini hırpalar.

Yengeç burcu kadını eleştiriyi kabul etmez, olumsuz yönlerini kabul etmekte zorlanır. Yengeç burcu kadını maddiyata çok düşkün değildir. Onun için önce sevgi gelir. Bu nedenle iyi bir eş ve iyi bir annedir.

Yengeç Burcu Erkeği Genel Özellikleri

Yengeç burcu erkeği dürüst, nazik, ve oldukça hassastır. Temel ilkesi sevgi ve saygıdır. Çevresindeki insanların zayıflığından asla faydalanmaz aksine onları geliştirmeye çalışır. Keskin ve pratik zekası sayesinde girdiği ortamlarda hemen dikkatleri üzerine çeker. Analiz yeteneği sayesinde problemleri kolayca çözümler. Onlar için para çok önemlidir. Yengeç burcu erkeği her zaman dürüsttür bu nedenle karşısında da dürüst olunmasından hoşlanır. Evcimendir bu nedenle iyi bir eştir.

Matematik bulmacaları

Yorum Yap