Yay Burcu Özellikleri – Müneccim App
Matematik bulmacaları

Yay burcu özellikleri, Yay Burcu Olumlu, Olumsuz Yanları, Yay Burcu Takım Yıldızı, Yay Burcu Kadını, Yay Burcu Erkeği! Yay Burcu hakkında tüm detayları sizin için hazırladık!

Yönetici GezegeniJüpiter
ElementiAteş
NitelikDeğişken
Uğurlu Sayıları5, 7
GünPerşembe
Uğurlu TaşıTurkuaz
RengiMor
HayvanAt

Yay Burcu Olumlu Yanları:

Yay burcunu dışa dönüklüğü ile biliriz. Kolay adapte olan yapıları iş hayatında onları her zaman zirveye taşır. Spiritüel yapıları vardır. Keyifli, dinamik, iyi niyetli olmaları onları cazip kılar. Etkinliklerin vazgeçilmez isimleri listesinde adları altın harflerle yazılıdır.

Yay Burcu Olumsuz Yanları:
Kaprisli, özgürlüklerine düşkün oldukları için sorumluluktan kaçan yanları onları bazen çekilmez yapar. Çabuk sıkıldıkları için çoğu zaman ilişkileri uzun süreli değildir.

Yay Takım Yıldızı (Astronomi)
Yay takımyıldızının birinci dekanatında Kyra-Harp yer alır. Lyra, Yay burcunun neşeli, şen, memnun ve mutlu yanını sembolize eder. Kuzey yarımkürenin en parlak yıldızı, Zafer anlamındaki Vega da Lyra’nın içinde bulunur. Yay’ın orta dekanatında Araplar tarafından Al Mugamra denilen Ara yer alır. Son dekanatta ise Al Waid, Thuban, Al Dib gibi başlıca yıldızları kapsayan Draco yani Canavar yıldız kümesi bulunur.

Yay Burcu Kadını Genel Özellikleri

Yay burcu kadını ile birlikte olmak her yiğidin harcı değildir! Eğitimli, akıllı, yüksek espiri anlayışı, duyarlı yönü ile bir yay kadınını taşımak zordur. Yay burcu kadınının çabuk bıkan bir yapısı vardır. Bu nedenle partnerinin sürekli kendisini yenilemesi gerekir. Birden fazla konuya ilgi duyabilir, huzursuzluktan hoşlanmaz. Çevresinde her zaman enerjik yapısı ile bilinir. Ekstrem sporlara ilgi duyar.

Cömert ve fedakar yapısı onu her zaman iyi bir arkadaş yapar. Güvenilir bir dosttur. Partneriyle olan ilişkisinde güven ve sadakat onun için çok önemlidir. Kısıtlanmaktan asla hoşlanmaz. Baskı gördüğü yer terk eder. Yay burcu kadınıyla evlenen kişi çok şanslıdır.

Çocuklara düşkündür ve çocuklarıyla dostluğa dayanan bir ilişki kuracaktır.

Yay  Burcu Erkeği Genel Özellikleri

Entelektüel bir yapıya sahip olan yay burcu erkeği aynı zamanda duyarlı, cana yakın, sempatik tavırlarıyla dikkat çeker. Konuşkan yapısıyla dost sohbetlerinin vazgeçilmez isimlerindendir. Hareketsiz bir yaşam yay burcu erkeğini sıkar bu nedenle kendisine uyumluluk sağlayacak bir partner arayışı vardır.

Kapalı ortamlarda çabuk sıkılan Yay burcu erkeği dostlarına düşkündür ve arkadaş canlısıdır. bİr çok konuda bilgili olması onu sürekli fikir danışılan kişi yapar. Cömerttir ve merhametlidir. Yalnızlıktan keyif alır bu nedenle onu sıkmayacak bir partner arar.  Yay burcu erkeği bilgili ve entelektüel kadınlarla sohbetten çok keyif alır. Bir kadından hoşlandığı zaman tüm ilgisini ve alakasını o kadına yoğunlaştırır. Gerçekten severse bağlanır ve evlenmekten korkmaz. Çocuklara düşkündür bu nedenle çocuk sahibi olduğunda iyi bir baba olur.

Matematik bulmacaları

Yorum Yap