Yay Burcu 2018 Yorumu – Müneccim App
Matematik bulmacaları

Yay burcu 2018 yılında bilgelik ve olgunluk dönemine giriyor. Heyecanlı ve hareketli Yay burcu için 2018’de biraz durulma ve kendinden emin olma zamanı…

2018 Yay burcu için yorum ve değerlendirmeler

2018’de Satürn gezegeni doğum haritanızda Ay burcu Yay’dan geçiyor. Bu yüzden daha bilge ve olgun doğanız artık ön plana çıkıyor. Bu durum 2018 Yay burcuna göre devam edecek gibi görünüyor. Aynı zamanda Nisan-Eylül ayları hariç, bu sene topluma ve refah seviyenize her zamankinden daha fazla önem vereceğiniz anlamına da geliyor. Bazı dönemler sizi rahatsız edici düşüncelerle uğraşabilir ve istikrarsızlık yaşayabilirsiniz. Bu aylar boyunca (Nisan-Eylül) önemli kararlar vermekten kaçınmalısınız.

Satürn, geçmişte yaptığınız seçimleri yeniden değerlendirmenizi ve hayatta test etmeye hazır, geleceğe yönelik planlar yapmanızı istiyor. 2018 ufkunuzu genişletmeniz için önünüzde, tabii sınırlarınız dâhilinde… Çabalarınızın meyve vereceğinden emin olabilirsiniz.

Yay burcu kariyer

Bu yıl en çok parlayacağınız alan kariyer hayatınız olacak. 2018, profesyonel konularınızda geniş bir büyüme ve kazanç getirecek. Gelir beklentileriniz istikrarlı bir şekilde ilerleyecek ve dolayısıyla arzu ettiklerinizin büyük bir çoğunluğuna ulaşacaksınız. Giderleriniz kontrol altında tutulmalı, tahmininizden yüksek giderleriniz olabilir. Ama hiçbiri boşa harcanmış şeyler değildir.

Yeni iş teklifleri ve sık seyahatler olacak… Fırsatları değerlendirmek ve yeni projeleri hayata geçirmek için kıyasıya bir rekabete hazırlıklı olmasınız. Ancak bir Yay burcu olarak siz bu rekabete dünden hazırsınız. Fırsatlar baktığınız her yerde olsa da, bunun rahatlığına kapılmamak, sıkı çalışmaktan vazgeçmemek gerekiyor.

Hayalinizdeki ev sizi bekliyor, şans eseri emlak konularında kendinizi beklenmedik bir konumda bulabilirsiniz. Ev, arsa konularında 2018 sizin için altın bir yıl… Ancak Ekim ayından sonra dikkat etmeniz gereken dönem başlıyor.

Nisan-Eylül aylarında işle ilgili bazı engellerle karşılaşabilirsiniz fakat ara vermeden ve pes etmeden çalışmaya devam etmelisiniz. Bu dönemki çalışmalarınızdan bir meyve, bir sonuç beklemeyin. Yalnızca çalışmaya ara vermeden devam edin. Umudunuzun kırılma ihtimalini kesinlikle önleyin. Ekim ayından sonraki dönemde işler yoluna girmeye başlayacak ve olumlu değişiklikle vuku bulacak.

Yay burcu aşk hayatı

Evliyseniz gerginlik yaratacak bazı tartışmalar yaşayabilirsiniz. Daha hoş bir dille, fevri davranmadan iyimser bir bakış açısıyla olaylara yaklaşmak için kendinizi zorlayın. Eğer birine âşık olduysanız bunu doğru ifade etmeye ve sosyal çevrenizde çabuk öfkelenme eğiliminizi kontrol altında tutmaya çalışın. Bu çabalar ilişkilerinizi zorlamadan, pürüzsüz ve sağlıklı bir şekilde ilerlemesine yardımcı olacaktır.

Yay burcu sağlık

Enerjiniz bu kadar yerindeyken spor yapmayı asla ihmal etmeyin. Ayrıca işten yoğunluğundan hobilerinize fırsat yaratın. Bedeninizi ve zihninizi arada bir dinlendirmek en iyisidir… Özellikle 2018 İlkbahar aylarında olası sağlık problemleri riskine karşı beslenmenize dikkat etmelisiniz. Kilo vermek ve mükemmel forma ulaşmak için en doğru dönem…

Sevgili Yay burcu 2018’de genel olarak genel işiniz yolunda, geliriniz güçlü olacak. Mart ayından Temmuz’a kadar iş mevzularında çok ihtiyatlı davranmalısınız.

Müneccim Uygulaması, Burç Yorumu, Tarot, El Falı

Matematik bulmacaları

Yorum Yap