Terazi Burcu 2018 Yorumu – Müneccim App
Matematik bulmacaları

2018 Terazi burçları için şans, bereket, beden ve zihin açısından zindelik dolu bir yıl olacak. Bonus olarak zihin, beden ve ruh arasındaki dengenizi mükemmel seviyeye ulaştırıyorsunuz!

2018 Terazi burcu için yorum ve değerlendirmeler

İçsel dünyanızda tam anlamıyla bir huzur dönemine girdiğiniz 2018 yılında, kariyeriniz de dikkatinizin odak noktası olacağa benziyor. Hedeflerinize ulaşma yolunda emin adımlarla ilerliyorsunuz. Bir birey olarak daha neşeli, kaygılardan uzak, daha eğlenceli hissedeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bununla birlikte iç dünyanızı derinlemesine keşfetmeye isteklisiniz. Zekânızı daha etkin kullanabilecek, felsefi düşüncelere yöneleceksiniz. Huzuru bulmanızda kendinizle ilgili tüm bu keşiflerin hepsi faydalı olacak.

Terazi burcu kariyer

Yolculuğunuzda bazı karmaşa noktaları olacaktır. Fakat bu zorlukları aşmak için yeterli donanıma sahip olacaksınız. Doğruluk, kararlılık ve güven duygusu hissedeceksiniz. Burada dikkatli olmanız gereken bazı konular var; yavaş hareket etmek, yerine getiremeyeceğiniz sözler vermemek ve kimseye yüklü bir borç para vermemek… Alacaklı durumuna düşmek ilişkilerinize zarar verebilir.

Mart ayından Temmuz’a kadar işle ilgili sıkıntılı bir döneme girebilirsiniz. İş değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Fakat bu sıkıntılı süreç içerisinde iş değiştirmede acele etmemenizi tavsiye ederiz. Mevcut işinize biraz daha sabırla katlanarak devam etmeniz daha makul olacaktır. Yeni bulacağınız işte tam olarak istediğiniz şeyi bulamama ihtimaliniz yüksek… Diğer yandan aileniz bu konuda size destek olacak ve mali konuları bu gibi desteklerle halledeceksiniz.Nisan ayından Eylül’e kadar zihinsel açıdan gergin bir döneme giriyorsunuz. Bu süre içinde büyük kararlar almaktan kaçınmak en doğrusu…

Terazi burcu aşk hayatı

2018 Mayıs ve Kasım ayları arasında Mars gezegenin pozisyonunda ciddi bir değişim görünüyor. Bu durum aile için huzursuzluğa neden olabilir. Aşk hayatınız Ekim ayından önceki süreçte daha mutlu bir ilerleyiş gösteriyor. Ekim’den sonra ilişkide olduğunuz kişiyle ilgili bazı hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Bununla birlikte hem eşinizin hem de sizin kazancınız dengeli ilerleyecek ve rahat olacaksınız. Evden para kazanma ihtimaliniz mevcut. Arazi, ev konularıyla ilgili bir anlaşmalarda, finansal güvenlik ağınızı güçlendirerek ipleri elinizde tutuyor ve istediğiniz sonucu elde ediyorsunuz. Ekim ayından itibaren rakiplerle, bazı kıskançlıklarla savaşmak ve onları yenmek için daha fazla gücü kendinizde bulacaksınız.

Terazi burcu sağlık

2018 yılın sizin için normalden daha enerjik geçecek. Biraz yorulabilirsiniz. Fakat bu kısa bir dinlenmenin çözemeyeceği bir problem olmayacak. Aynı zamanda diyetinize dikkat etmeli ve mutlaka egzersiz yapmalısınız. Aksi takdirde çok kilo alma veya aşırı zayıflama ihtimaliniz var.

Genel olarak; artık iş dünyasında yeni fikirler denemekten ve risk almaktan çekinmeyeceksiniz. Fakat bu olumlu ilerlemelere rağmen zihinsel sıkıntılarınız devam edebilir. Sonuçta işler önceki olduğundan çok daha iyi hale gelecek ve bu durumun stres olarak geri dönüşü mümkün görünüyor…

Müneccim Uygulaması, Burç Yorumu, Tarot, El Falı

Matematik bulmacaları

Yorum Yap