Oğlak Burcu Özellikleri – Müneccim App
Matematik bulmacaları

Oğlak burcu özellikleri, Oğlak Burcu Olumlu, Olumsuz Yanları, Oğlak Burcu Takım Yıldızı, Oğlak Burcu Kadını, Oğlak Burcu Erkeği! Oğlak Burcu hakkında tüm detayları sizin için hazırladık!

Yönetici GezegeniSatürn
ElementiToprak
NitelikÖncü
Uğurlu Sayıları2, 8
GünCumartesi
Uğurlu TaşıGrena
RengiKoyu Yeşil, Kahverengi
HayvanKeçi

Oğlak Burcu Olumlu Yanları:

Oğlak burcu insanları çalışkan, güvenilir, istekli, sabırlı ve azimlidir. Azla yetinmesini bildiği için zengin olur. Dayanma gücü yüksek ve sorumluluktan kaçmayan bir yapısı vardır.

Oğlak Burcu Olumsuz Yanları:
Dik başlı, her zaman olayların en kötüsünü düşünen sıklıkla olumsuz konuşmalar yaptığı için çevresi tarafından itici bulunan bir yapıları vardır. Yalnızlıklarına çok düşkün olmaları çoğu zaman onları yalnız kılar.

Oğlak Takım Yıldızı (Astronomi)
Oğlak takımyıldızının ilk dekanınında, hedefine hızla giden bir ok olarak kabul edilen Sagitta bulunur. İkinci dekanatta başlıca yıldızlar olarak Al Tair ve Aquila vardır. Son dekanda ise Dolphin yani Yunus bulunur.

Oğlak Burcu Kadını Genel Özellikleri

Oğlak burcu kadını hırslı, evcimen, çalışkan ve dürüst yapısıyla her zaman dikkatleri üzerine çeker. Güçlü olmayı sever ve yükselmek için elinden gelen çabayı gösterir. Bilgili ve kültürlü olmak onun için çok önemlidir.

Karamsar ve melankolik ruh hali nedeniyle kendine duvarlar örer. Ölçülü ve mesafeli davranır. Maddi konularda çok tutumludur bu nedenle birikmiş illaki paraları vardır. Maddi konulardaki tutumlu tavırları bazen cimrilik boyutuna da gelebilir.

Oğlak burcu kadını sevdiği erkeği sahiplenir ve anaç bir tavır sergiler.  Karşısındaki erkeği kendisine benzetmek için çabalar. Ancak bu tavır çoğu zaman karşı cinsi iter. Hayatı dolu dolu yaşamak isterken kontrolü elinden asla bırakmaz.

Evlendiğinde iyi ve sadık bir eş olurlar. Çocuk sahibi olduğunda ise neşeli ve sevecen bir anneye dönüşür.

Oğlak Burcu Erkeği Genel Özellikleri

Oğlak burcu erkeği çalışkan, hırslı, azimli bir yapıya sahiptir. Bu nedenle iş hayatında daima başarılıdır. İstediğini elde etmek için elinden gelen tüm çabayı gösterir. Para kazanmak oğlak burcu erkeği için çok kolaydır. Tutumludur ve daima tasarruflu davranır. Asla savurganlık yapmaz, birikim yapmak onun için çok önemlidir.

Güvenilir ve saygındır. Çevresinde yaşanan olayları doğru bir şekilde analiz eder. Duygularını kolay kolay belli etmez. Sistemlidir ve düzeni sever. Bu nedenle eş seçiminde dikkat ettiği en önemli özellik dağınıklıktır. Soğuk kanlı görünüme sahiptir. Dostlarına oldukça önem verir.

İkili ilişkilerinde kısıtlanmak istemez, özgürlüğüne düşkündür. İlişkileri daima uzun sürelidir. Sevdiği zaman çok sadık ancak çok da kıskan bir eş olur. Evlilik için uygun bir kişiliği vardır. İdeal bir eş ve ideal bir babadır. Çocuklarını en iyi şekilde yetiştirmek için elinden gelen tüm çabayı seferber edecektir.

Matematik bulmacaları

Yorum Yap