El Falı Nasıl Bakılır? Ücretsiz El Falı- El Falı İndir! Şiromansi Müneccimapp ile… – Müneccim App
Matematik bulmacaları

El falı nasıl bakılır?  Ücretsiz el falı uygulaması müneccimapp uygulaması ile el falı indir! Şiromansi yani el falı bakmanın püf noktalarını sizler için araştırdık. Ücretsiz el falı baktırmak istiyorsan aşağıdaki butona tıklayarak ücretsiz olarak müneccimapp uygulamasını indir hem eline bakalım hem de seni neler bekliyor anlatalım.

El Falı Nasıl Bakılır? Ücretsiz El Falı Uygulaması Müneccim’i İndirmedin mi Hala?

El falı nasıl bakılır? Biliyoruz ki internette karşınıza bu konuyla ilgili bir çok yazı çıktı. Bizler sizin için ücretsiz el falı uygulaması müneccimapp‘e sorduk; Şiromansi bir diğer adıyla “El falı nasıl bakılır?” Müneccimimiz diyor ki;

Müneccim Uygulaması, Burç Yorumu, Tarot, El Falı

El falı nasıl bakılır?” Ücretsiz el falı uygulaması müneccimapp el falına şu maddelere dikkat ederek bakar;

Elle fala bakma çok ama çok eskilere dayanır. Eski Roma, Tibet, Çin uygarlıklarında elle fala bakılır hatta çoğu savaş kararı bu fala göre alınırdı. Sadece özel kişiler mi el falına bakabilir? Dediğinizi duyar gibiyiz. Hayır el falına herkes bakabilir. Peki, Şiromansi‘ye yani el falına nasıl bakılır?

El Falı Nasıl Bakılır – Hayat Çizgisi

el falı nasıl bakılır hayat çizgisi nedir

El falına bakmaya ana çizgi olan hayat çizgisinden bakmaya başlanır. Bu çizgi kişinin hayatını ifade eder. Bu ne demek oluyor; sağlığı, kronik hastalıkları, hayat potansiyeli bu çizgiye göre anlaşılır. Hayat çizgisinin baş parmağa yakın yerde olması durumunda kişinin depresyonda olduğunu düşünme ihtimali daha yüksektir. Bu tarz çizgiye sahip olan kişiler hayattaki enerjisinden de memnun değildir.

Hayat çizgisinin kopmuş olması ölümün habercisi değildir.Çizgilerin kopup yeniden başladığı yerler ise iyiye işarettir kişiyi kötü hastalıklardan korur.

El Falı Nasıl Bakılır- Kalp Çizgisi

el falı nasıl bakılır kalp çizgisi

İkinci ana çizgi ise kalp çizgisidir. Kalp çizgisi serçe parmağın altına yerleşmiş eğri formda olan ve işaret parmağına doğru uzar.

Kalp çizgisi;

İki parmağın arasındaysa bu kişiler dışa dönük kişilerdir, arkadaşlık ilişkileri kuvvetlidir.

Düz ve kısa çizgiye sahipse kişi, içe kapanık ve ketumdur.

Kalp çizgisi ortanca parmağın altında biterse bu kişi için egoist diyebiliriz. Kendilerinden başka kimseyi düşünmezler

Eğer çizgi işaret parmağının altında biyorsa bu kişi için idealist diyebiliriz.

El Falı Nasıl Bakılır- Akıl Çizgisi

el falı nasıl bakılır akıl çizgisi

Akıl çizgisi kişinin mantığını nasıl kullandığıyla ilgili semboldür. Bazı kişilerde bu çizgi net gözükmemektedir. Bu kişiler için mantığını çok fazla kullanmadıklarını söyleyebiliriz.

Akıl çizgisi tam olarak bilek başlangıcı ile işaret parmağının hemen altında yer alır sonu avcun içinde her hangi bir yerde görünmez.

Eğer akıl çizgisi net ve uzunsa bu kişi için hiçbir detayı kaçırmaz diyebiliriz. Eğer çizgi kısaysa bu kişiler için de hayal kurmaz fantezi peşinde koşmazlar denilebilir.

El Falı Nasıl Bakılır- Evlilik Çizgisi

el falı nasıl bakılır evlilik çizgisi

Bu çizgi ile evliliğin hayırlı olup olmayacağını öğrenmek mümkündür. Tek ve net çizgiler yakın zamanda evliliğin gerçekleşeceğine delalet eder. Evlilik çizgisi kalp çizgisine yakınsa güzel haber! Yakın zamanda evlilik var demektir. Evlilik çizgisi avuç merkezinden uğur çizgisine doğru gidiyorsa bu o kişinin mutlu bir evlilik yapacağına delalet eder.

Siz de el falınızı merak ediyorsanız aşağıdaki butona tıklayıp ücretsiz el falı uygulaması müneccim app‘i indirebilirsiniz.

Google Play

Matematik bulmacaları

Yorum Yap