Burç Uyumu: Mükemmel Sevgili Olabilecek Uyumlu Burçlar – Müneccim App
Matematik bulmacaları

En Uyumlu Burçlar, Burç Uyumu, En iyi Çekim Gücü Olan Burçlar Nelerdir?

Eğer astrolojiye biraz olsun ilginiz varsa burç uyumu konusu da mutlaka ilginizi çekmiştir. “En uyumlu burçlar hangisi, sevgilimle ne kadar uyumluyum, hangi burçtan biriyle sevgili olmalıyım veya asla birlikte olmamam gereken burçlar hangileri” gibi soruları mutlaka Google’da aratmışsınızdır… Sorularınıza cevap olması umuduyla en uyumlu burçları sizlerle paylaşacağız.
O halde burç uyumu konusunda yine astrolojiden yardım alalım ve hayatımızın en önemli sorularından birine ışık tutmaya çalışalım. Mükemmel bir birliktelik yaşama ihtimali en yüksek olan 12 uyumlu burç listesini sizler için derledik.

uyumlu burçlar

Burç uyumu en yüksek olan 12 burç

Koç ve Kova
Koç burcu ve Kova burcu arasında sıkıcı geçen bir an bile olmaz desek yeridir… Diğer çiftler çoğunlukla er ya da geç birbirinden sıkılıp kendi yollarına yürürken, Koç-Kova ikilisi sürekli yeni şeyler denemekten ve bunları yaparken eğlenceli vakit geçirmekten büyük keyif alırlar. Uzaktan bakıldığında hayranlık uyandıran bir ilişkileri olur.

Boğa ve Yengeç
Boğa ve Yengeç burcu birbirine karşı her daim saygılıdır. Fiziksel ve duygusal açıdan sıkı bir bağ kurmuşlardır ve bu bağ basit sebeplerle hasar görmeyecek kadar güçlüdür. Birbirlerinin ne hissettiklerini çok iyi anlarlar ve bu da iletişimlerini daha fazla ateşlendirir. Karşı tarafın ihtiyaçlarını ve ne sunmaları gerektiğini iyi bildiklerinden mükemmeldirler!

İkizler ve Kova
Zihinsel açıdan birbirini daha iyi tamamlayabilecek bir ikili düşünemiyoruz… Her ikisi de ilişki içinde yaratıcılıklarını en üst seviyeye taşıyabilirler ve bu konuda birbirlerine destek olurlar. Birbirleriyle uyumlu oldukları kadar, bazen ayrı zaman geçirerek bağımsızlıklarının da tadını çıkarırlar. Birbirlerine anlatabilecekleri bir şeyleri mutlaka vardır.

Yengeç ve Balık
Bu iki su grubu burcu, içgüdüsel olarak kozmik bir iletişime sahiptir. Birlikte müthiş bir uyum içindelerdir çünkü her biri, diğerinin kim olduğunu iyi bilir ve kişilikleriyle gurur duyar. Aralarındaki uyum sayesinde beraber el attıkları çoğu işte başarılı olurlar. Balık burcu Yengeç ile bireysel bir uyum kurarken, Yengeç de sosyal çevreyle olan dengeyi sağlar.

uyumlu burçlar

Aslan ve Yay
Aslan ve Yay burçları son derece tutkulu bir ilişki sürdürürler. Yaşamın tadını çıkarmayı bilir ve genellikle ortak şeylerden zevk alırlar. Hayallerinin peşinden (her ne kadar gerçek dışı şeyler de olsa) gitmeleri için birbirlerini sürekli teşvik ederler. Aralarındaki sevgi ve tutkunun dozajı sarhoş edicidir.

Başak ve Boğa
Her ikisi de toprak grubundan olan Başak ve Boğa’nın ilişkisi kolay ve pratik şekilde ilerler. Aralarındaki bağ zorlama olmaksızın, serin, sakindir. İki burç da dürüstlüğe ve samimi olmaya çok önem verirler. Bu yüzden ayrılmaz bir ikili oluşturabilirler, zira ikisi de aynı özelliklere ve değerlere sahiptir.

Terazi ve İkizler
Bir Terazi İle İkizler arasındaki ilişki, tamamen güçlü bir entelektüel bağlantı ile ilgilidir. Her ikisi de hava grubu burcudur ve zihinsel açıdan derinlik taşırlar. Terazi ve İkizler akla ve maneviyata çok önem verir. Öğrenmekten hoşlanırlar ve birbirlerini bu anlamda oldukça tatmin ederler. Öğrenmenin seksi yanını keşfetmişlerdir.

Akrep ve Yengeç
Genellikle duygularını bu kadar derinden yaşayan iki insanın yan yana gelmesinde sorunlar yaşanabilir. Ama her nasılsa Akrep ve Yengeç gibi iki yoğun burcun birliktelikleri müthiş bir uyum gösterir. Birbirlerinin tutkularını beslerler ve dünyaya benzer bir ahlak çerçevesinden bakarlar. Güçlü ve sarsılmaz bir ilişki yaratırlar.

Yay ve Koç
Bu iki iflah olmaz burcun birleşiminden patlamaya hazır bir dinamiti andıran ilişki meydana gelir. Belki de bu ilişkiyi bu kadar mükemmel kılan şey tehlikeli oluşudur. İkisinde de bitmek bilmeyen bir enerji vardır ve coşkularını vahşice yaşayabilirler. Bazı konulardaki karşıt bakış açıları onları birbirine daha da yakınlaştırır ve tutkuyu körükler.

Oğlak ve Boğa
Hem Oğlak hem de Boğa burcunun ortak olarak hayal ettiği tek şey vardır; sonsuz aşk… Bu hayalde birleşen burçlar sonsuza kadar mutlu bir şekilde birlikte olmanın adımlarını atmış sayılırlar. Aralarındaki bağın çok sıkı olmasını sebebi, birbirlerine karşı en içten sevgiyi ve saygıyı bozmadan ilerleyebiliyor olmalıdır. Adeta hayranlık uyandırırlar.

Kova ve İkizler
Birbirlerinin cümlelerini tamamlayabilecek kadar iyi tanırlar karakter yapılarını… İlişkileri neredeyse mistiktir çünkü kimsenin anlayamadığı bir iletişim sistemi geliştirirler. Kova ve İkizlerin ikisi de güçlü bir bireysellik hissine sahiptir ama bunun ilişkilerine zarar vermesine izin vermezler. Ayrı olmaktan çok birlikte vakit geçirmeyi tercih ederler.

Balık ve Akrep
Birbirine karşı çok sezgisel davranabilen bir diğer çift Balık ve Akrep’dir. Bu iki zodyak burcu birbirlerinin zihnine girebilir ve ne düşündüklerini adeta kendileri gibi düşünüyorlarmış gibi iyi bilirler. Ancak bunlar sadece akılla değil; ikisinin de diğerinin beden ve ruhunu anlamak için sahip oldukları sezgisel gücün altında yatar.

Burç sembolü anlamları nereden geliyor? Hangi sembol astrolojideki burçları temsil eder?

Matematik bulmacaları

Yorum Yap