Başak Burcu Özellikleri – Müneccim App
Matematik bulmacaları

Başak burcu özellikleri, Başak Burcu Olumlu, Olumsuz Yanları, Başak Burcu Takım Yıldızı, Başak Burcu Kadını, Başak Burcu Erkeği! Başak Burcu hakkında tüm detayları sizin için hazırladık!

Yönetici GezegeniMerkür
ElementiToprak
NitelikDeğişken
Uğurlu Sayıları6
GünÇarşamba
Uğurlu TaşıMeryem Taşı
RengiSarı, Yeşil
HayvanTüm Evciller

Başak Burcu Olumlu Yanları:

İyi bir dost olan Başak burcu kişileri aynı zamanda alçak gönüllü ve hoşgörülü tavırlarıyla her zaman iyi dostlar listesinin başında gelirler. İyi giyinmeyi severler, analizci ve muzip tavırları ile gittikleri ortamlarda dikkat çekerler.

Başak Burcu Olumsuz Yanları:
Başak burcu dediğimizde akla ilk gelen kelime “titizlik” öyle değil mi? Evet ,bu hoşgörülü ve anlayışlı burcun en olumsuz özelliği de aşırı titizlik. Kolayca beğenmez ve geleneklerine sıkı sıkıya bağlıdır bu nedenle çoğu zaman partneriyle ayrı düşerler.  

Başak Takım Yıldızı (Astronomi) Başak takımyıldızının ilk dekanatında Coma, ikincisinde başlıca yıldızları Bungula ve Aguna olan Centaurus bulunur. Üçüncü dekanatta, ekliptiğe daha yakın bir yerde ise Caphir ve Spica yani Tohum yer alır.

Başak Burcu Kadını Genel Özellikleri

Başak burcu kadını için muhteşem bir anne ve eş diyebiliriz. Sorumluluklarını bilen, idealist, nazik, hırslı, ayrıntılara dikkat eden ve evine fazlasıyla vakit ayırmaktan keyif alan yapısı onu muhteşem kılar.  Naif mizacı ile dostlarının sadakatini kazanır. Çevresinde çok sevilir. Kindar değildir ama çabuk alınan bir yapısı vardır.

Sorunları her zaman mantık çerçevesinde çözmeye çalışır. Mükemmeliyetçidir, Kendisine hayatı hoş bir biçimde sunan şefkatli ve sevecen bir erkekle ömrünün sonuna kadar mutlu olabilir. Çocukları sever ve en iyi biçimde eğitir. Hayatı kontrol edebilmek ona güven verir.

Başak Burcu Erkeği Genel Özellikleri

Başak burcu erkeğini kelimelerle özetleyecek olursak; inatçı, titiz, mantıklı diyebiliriz. Para konusunda savruk değil aksine çok tutumludur. Başak burcu erkeğinin çevresinde olumsuz giden bir şeyler varsa asla sözünü esirgemeden tenkitlerde bulunabilir. Bu nedenle de çevresi tarafından fazla açık sözlü bulunur. Temizlik hastasıdır. Çoğu zaman aşırıya kaçan titizlik davranışları sergileyebilir.

Sorunlarla kolaylıkla baş edebilirler.  Başarılı olmak için her türlü mücadeleyi verirler. Neşeli ve canlı yapıları nedeniyle etkinliklere sürekli davet alırlar. Birlikte olduğu kişiye karşı oldukça kibardır ancak kolay kolay aşık olamaz. Neden mi aşık olmaktan korkar. Kendine eşten ziyade bir dost arar. Evlilikte düşünceli ve saygılı bir eş olur. Çocuklara çok düşkün olmamakla beraber iyi ve sorumluluk sahibi bir baba olacaktır  

Matematik bulmacaları

Yorum Yap