Balık Burcu Özellikleri – Müneccim App
Matematik bulmacaları

Balık burcu özellikleri, Balık Burcu Olumlu, Olumsuz Yanları, Balık Burcu Takım Yıldızı, Balık Burcu Kadını, Balık Burcu Erkeği! Balık Burcu hakkında tüm detayları sizin için hazırladık!

Yönetici GezegeniNeptün
ElementiSu
NitelikDeğişken
Uğurlu Sayıları2, 6
GünCuma
Uğurlu TaşıAkuamarin
RengiTurkuaz, Nil Yeşili
HayvanBalıklar

Balık Burcu Olumlu Yanları:

Alçak gönüllü bir yapıya sahip olan balık burcu insanı oldukça merhametlidir. Hassas yapısıyla kolayca karşı tarafı anlayabilir. İyi niyetli ve yardım sever olmaları dostları tarafından takdir edilir.

Balık Burcu Olumsuz Yanları:
İhmalci davranışları nedeniyle iş hayatında zorluk yaşarlar. Kolay dağılırlar ve zayıf arzulara sahiptirler. Mücadeleci değil aynı zamanda oldukça çekingen ve alıngandırlar.

Balık Takım Yıldızı (Astronomi)
Balık takımyıldızının ilk dekanındaki yıldız grubu Band olarak bilinir. İkinci dekan, güçlü bir ifade ile oturarak, bir elinde bir krallık asası tutan, diğer eliyle de Band’ı yakalamış olan Cepheus’tur. Cepheus’un sağ omuzundaki yıldız Al Deramin, kuşağındaki Al Phirk, sol dizindeki ise Shepherd yani Çoban Yıldızı yeralır. Kuzeyde son dekanatta ise kırılmış zincirleriyle, güzel Andromeda bulunur.

Balık Burcu Kadını Genel Özellikleri

Duygusal ve romantik Balık burcu kadını tuttuğunu koparan, hırslı, çekici ve sempatik bir yapıya sahiptir. Gereksiz alınganlıkları ve tripleri ile bazen partnerine hayatı zindan edebilir.

Evcimen bir yapıya sahiptir. En mutlu olduğu zamanları dışarıda değil evde geçirdiği zamanlardır. Kendini evinde huzurlu ve mutlu hisseder.

Sezgileri oldukça kuvvetlidir. Kıskanç bir yapısı vardır. İstediği şeye ulaşmak için elinden geleni yapar. Bakımlı bir kadın olmaya oldukça önem verir ve özen gösterir. İnce ruhludur. Güzel sanatlara merakı vardır ve sanatla uğraşırsa başarılı olur. Sevildiğine inandığı takdirde fazlasıyla fedakar olur çünkü aşk onun için her şeydir.

Balık Burcu Erkeği Genel Özellikleri

Balık burcu erkeği oldukça hayalperesttir. Rüyaları da bir o kadar ilginçtir. Düzenden hoşlanmaz ve sorumluluk almaktan kaçar. Umursamaz bir tavrı vardır bu nedenle olaylardan pek etkilenmez. Başına buyruk yaşamaktan keyif alır. Art niyetli değildir, insanlara hemen güvenir.

Balık burcu erkeği kolay kolay aşık olmaz. Aşık olduğu kadına hayranlık duyması gerekir. Sevdiği kadını mutlu etmek için elinden gelen her şeyi yapar. Romantiktir ve aradığı kişiyi bulduğuna inanırsa sadık bir eş olur.  

Balık burcu erkeği kişiliğini ve derin duygularını anlayan biriyle evlenip ömrünün sonuna kadar mutlu olur. Eşine ve çocuklarına düşkün, sadık ve düşünceli olacaktır.

Matematik bulmacaları

Yorum Yap