Balık Burcu 2018 Yorumu – Müneccim App
Matematik bulmacaları

Balık burcu 2018 yılında ilham perilerini hiç kaybetmeyecek ve elinden gelenin en iyisini yaptığı bir dönem geçirecek…

2018 Balık burcu için yorum ve değerlendirmeler

2018’de gittiğiniz her yerde içinizdeki iyiliğin ve pozitif enerjinin olumlu sonuçlarıyla karşılaşacaksınız. Bu yıl çevrenizle daha yakın ilişkilerde olacak, duygusal anlamda daha yoğun şeyler hissedeceksiniz. Ama bu kez bu durum sizi sıkıntıya sokmak yerine ferahlık getirecek. Sahip olduğunuz manevi eğilim sayesinde hassasiyetleriniz ve sezgisel yeteneğiniz, kendinizi ve başkalarını iyileştirmenize yardımcı olacak. Dolayısıyla ekip çalışmalarına ve fikir alış verişlerine son derece açık olacağınız harika bir zaman dilimindesiniz.

Balık burcu kariyer

Mali olarak 2018 yılı iyi geçecek ve tatmin edici bir gelir elde edeceksiniz. Ayrıca bu yıl bir mülk devralabilir, durumunuzu daha da güçlendirebilirsiniz. Gezegenlerin konumu arzularınızı harekete geçirecek ve hayal ettiklerinizi gerçekleştirmek için içinizde yeterli tutkuyu duyacaksınız ve hedefe odaklanabileceksiniz. Önceki yıllarda yaşadığınız maddi kayıpları bu yıl tekrar geri kazanabilirsiniz. Kariyer hayatınızda bazı karamsar anlar ve gerilimler yaşayabilirsiniz. İşler planladığınız gibi gitmeyebilir, değişiklik yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bu zorunda olmak durumu ise sizi huzursuz eden başlıca etkenlerden…

Mart ayından Temmuz’a kadar, genişleme fikirlerinizle ilgili olarak yeni bir işletmeye girmemelisiniz veya çevrenizdekilere fazla güvenmemelisiniz. Yılın son çeyreğinde işler çok daha iyi olacak. Ekim ayından sonra, kariyer konularında birçok iyilik, başkalarından destek alacak, iç dünyanızda rahatlama gözlemleyeceksiniz. Önceleri hissettiğiniz baskı artık hafiflemeye başlıyor… Adım adım hedefe yaklaşım için 2018 en elverişli yıl olacaktır. Unutmayın, merdivenin tepesine ulaşmak için basamak atlamaya çalışırsanız düşebilirsiniz. Özellikle Nisan-Eylül dönemi sürecinde bu durum geçerlidir. Bu süre zarfında kestirme yollar aramak yerine olayların hızını ve zamanlamasını çok iyi yapmalısınız.

Balık burcu aşk hayatı

Evlilik yaşamı açısından 2018 yılı olumlu bir yıl olmakla birlikte, yılın başlangıcında olası tartışmalara karşı daha temkinli davranmalısınız. Hâlihazırda süregelen bir ilişkiniz varsa bazı anlaşmalar yapmanın zamanı gelmiş olabilir. Sevgilinizin ne istediğini iyi anladığınızdan emin olun ve hislerini karşılıklı olarak konuşmaktan çekinmeyin.

Balık burcu sağlık

Bu yıl biraz bedensel yorgunluk hissedebilirsiniz, özellikle bahar aylarında. Fazla efor sarf ettirmeyecek sakin ama formu koruyan sporlara yönelebilirsiniz. Dans da iyi bir seçenek olabilir! Hem stresi azaltır hem de formunuzu korur… Yıl boyunca sebze ağırlıklı beslenmeye özen gösterin.

Genel olarak yavaş ama emin şekilde ilerleme göstereceğiniz bir yıl olacak… Bir adım ilerleyin, bekleyin, değerlendirin ve yeniden adım atın. Mars gezegeni Balık burcuna bol şans ve servet sağlayacak.

Müneccim Uygulaması, Burç Yorumu, Tarot, El Falı

Matematik bulmacaları

Yorum Yap