Aslan Burcu Özellikleri – Müneccim App
Matematik bulmacaları

Aslan burcu özellikleri, Aslan Burcu Olumlu, Olumsuz Yanları, Aslan Burcu Takım Yıldızı, Aslan Burcu Kadını, Aslan Burcu Erkeği! Aslan Burcu hakkında tüm detayları sizin için hazırladık!

Yönetici GezegeniGüneş
ElementiAteş
NitelikSabit
Uğurlu Sayıları5
GünPazar
Uğurlu TaşıElmas
RengiSarı, Turuncu
HayvanAslan, Kedi

Aslan Burcu 2018 Yorumu için Tıklayın.

Aslan Burcu Olumlu Yanları:

Aslan burcuna sahip olanlar için şunları söyleyebiliriz; cömert, fedakar, yaratıcı, yardım sever, eli açık, iyi bir organizatör.

Aslan Burcu Olumsuz Yanları:
Her şeyin en iyisini ben bilirim tavırları çoğu zaman itici oluyor. Asla toleranslı değildirler. Diktatör tavırları etrafındaki kişileri çoğu zaman yorar.

Aslan Takım Yıldızı (Astronomi)
Aslan takım yıldızının kalbinde 29° Aslan’da bulunan Regel ya da Regulus vardır. Bu takımyıldız kümesinin birinci dekanında Hydra, ortada Crater, üçüncü dekanda ise Corvus yani Büyük Karga bulunur. Sabit yıldızlardan, Algarab da Aslan takımyıldızında yer alır.

Aslan Burcu Kadını Genel Özellikleri

Aslan burcu kadını ile birlikte olacak kişinin sağlam bir karaktere sahip olması gerekir. Aslan burcu kadını her gittiği yerde dikkat çeker. Oldukça hırslıdır ve elde edemeyeceği hiçbir şey yoktur. Rol yapmayı sever, farklı görünmekten hoşlanır. Aslan burcu kadınını dişiliğiyle değil kişiliğiyle ön planda görürüsünüz. Oldukça iyi niyetli olan Aslan burcu kadını iyi niyetinin su istimal edildiğini gördükten sonra o kişiden soğur ve uzaklaşır.  

Özgürlüğüne düşkündür. Şatafata bayılır, gösteriş onun göbek adıdır. Bu nedenle oldukça fazla para harcar. Cömert ve savruk kelimelerini Aslan burcu kadını için kullanabiliriz.

Aslan burcu kadını evine bağlı ve eşine sadıktır. Ayrıca çocuklarına da fazlasıyla düşkündür. İçindeki diktatör onu sert bir anneymiş gibi gösterebilir.

Aslan Burcu Erkeği Genel Özellikleri

Aslan burcu erkeği ilişkilerinde oldukça sevecen, romantik ve ilgilidir. Ancak şunu unutmamak gerekir ki o bir ateş grubudur bu nedenle sinirinden korkulmalıdır! Gururlu Aslan burcu erkeği iltifat almaya bayılır. Çabucak sinirlenen aslan burcu erkeğinin kin tutmaması olumlu özelliklerinden biridir.

Neşeli tavırlarıyla her zaman dikkat çeker,  dost ortamlarının vazgeçilmezidir. Gezmeyi, eğlenmeyi oldukça sever. Sorumluluk sahibidir bu nedenle iyi bir eştir. Uzmanlaştığı konunun en iyisi olmaya özen gösterir. Çocuklarına düşkün, sevecen bir baba olur.

Matematik bulmacaları

Yorum Yap