Akrep Burcu Özellikleri – Müneccim App
Matematik bulmacaları

Akrep burcu özellikleri, Akrep Burcu Olumlu, Olumsuz Yanları, Akrep Burcu Takım Yıldızı, Akrep Burcu Kadını, Akrep Burcu Erkeği! Akrep Burcu hakkında tüm detayları sizin için hazırladık!

Yönetici GezegeniPluto-Mars
ElementiSu
NitelikSabit
Uğurlu Sayıları2, 4
GünÇarşamba
Uğurlu TaşıTopaz
RengiKoyu Kırmızı, Şarap, Patlıcan Moru
HayvanAkrep ve diğer yeraltı yaratıkları

Akrep Burcu Olumlu Yanları:

Akrep burcu duygularını kolay kolay belli etmez. İyi bir sırdaştır ve gerçek bir dosttur. Tabii ki seksepali yüksek aynı zamanda güçlü sezgilere sahiptir. Asla unutmaz, kalbi kocamandır derinlerden sever.

Akrep Burcu Olumsuz Yanları:
Akrep burcu denilince akla ilk gelen olumsuz özellikler; kindar, kuşkucu, kıskançlıktır.  Ben merkezci olması çoğu zaman çevresindeki insanları ondan uzaklaştırır.

Akrep Takım Yıldızı (Astronomi)
Akrep takımyıldızının en üstünde, üç dekanı da kapsayacak şekilde, Zodyak’ın dışında Ophiuchus-Yılancı, onun üzerinde Hercules ve Cerberus-Cehennemin Üç Başlı Köpeği yer alır. Bunların hepsinin altında Akrep takımyıldızı bulunur. Hercules yıldız kümesindeki en parlak yıldız, Ras el Gethi’dir.

Akrep Burcu Kadını Genel Özellikleri

Akrep burcu kadını; cazibeli, azimli, hırslı, çalışkan, güçlü ve sezgileri kuvvetli yapısıyla her zaman dikkat çeker. Çoğu erkeğin birlikte olmak isteyeceği bu kadın kıskançlığını çok güzel gizler. Bunun nedeni yüksek bir kibre sahip olmasıdır. Yumuşak başlı görüntüsünün altında inatçı ve dik başlı bir yapı vardır.

Akrep kadını için dürüstlük ve sadakat çok önemlidir. Asla ona yapılan hatayı unutmaz ve gün gelir intikamını alır. Doğru bildiği konularda asla tavizi yoktur. Kolayca kimseye güvenmez. Sürekli şüpheci tavırlar sergilemesi partnerini çoğu zaman yorar.  Akrep kadını eğer kötülük gördüyse asla susmaz.

Partnerini mutlu etmek için elinden geleni yapan akrep kadınının sahiplenme duygusu oldukça gelişmiştir. Eğer aşık olduysa eşine ömür boyu sadık kalacak ve onu çok sevecektir. Çocuk yapmaya sıcak bakmaz, fakat çocuk sahibi olmuşsa da sorumluluk sahibi mükemmel bir anne olacaktır.

Akrep Burcu Erkeği Genel Özellikleri

Akrep burcu erkeği arzulu, kararlı, duygusal ve duyarlı yapısıyla dikkat çeker. Neşeli ve hareketli gibi görünse de karamsar bir hali vardır. Hayatın zevklerine aşırı düşkündür. Özellikle yemeğe,alkollü içeceklere ve cinselliğe karşı zaafı vardır.

Akrep burcu erkeği herkese ve her şeye karşı şüpheci tavırlar içindedir. Kimseye kolay kolay güvenmez. Maddiyata çok fazla önem verir. Çünkü maddi anlamda edinilen gücün güven verdiğini düşünür.

Eleştirmeyi seven akrep burcu erkeği tenkit edilmekten hoşlanmaz. Açık sözlü ve güvenilirdir. Dostlarına çok önem verir.Fedakardır.

Akrep burcu erkeğinin bakışları çok etkilidir.Bakışlarıyla karşı tarafa duygu ve düşüncelerini kolaylıkla ifade edebilir. Çevresindeki insanların kişiliklerine dair tüm detayları anlayabilir ve yorumlayabilir. Analiz yeteneği gelişmiştir.

İkili ilişkilerinde oldukça kıskandır ve eşini aşırı derecede sahiplenir. Eşiyle gurur duymak ister. Evlenmeye karar verdiğinde arzulu, tutkulu, sadık ve eşinin tüm isteklerini yerine getirmeye çalışan uyumlu bir eş olacaktır. Akrep burcu erkeği iyi bir eş olduğu gibi, çocuklarına karşı da sevecen ve iyi bir baba olacaktır.  

Matematik bulmacaları

Yorum Yap