2019 Yengeç Burcu Yorumu | Yengeç Burcunu Neler Bekliyor? – Müneccim App
Matematik bulmacaları

2019 Burç Yorumları, yeni yılda 2019 Yengeç Burcu‘nu neler bekliyor? Yengeç  Burcu 2019 yılında aradığı mutluluğu bulabilecek mi? Hepsi bu yazıda…

Duygusal, Sezgisel, Romantik…

Yengeç burcu için, aile birimi kutsaldır ve sevgi dolu, rahat bir ev yaratmak konusunda tüm burçlar arasında en yeteneklisi olduğu bilinir. Aileniz için, sık sık zorluklar çıkaran dış dünyaya karşı meydan okurcasına cennet gibi hissedebilecekleri, güvenilir ve sıcak bir yuva ortamı yaratmayı amaçlıyorsunuz. Gelenekler sizin için önemlidir ve unutulmaz aile tatilleri hayatınızın önemli bir bölümünü oluşturur.

2019 Yengeç Burcu Yorum ve Değerlendirmeler

Son yedi yıl, sektörünüzdeki ve şirketinizdeki değişen koşullarla kariyer iniş çıkışlarınızdan daha fazlasını getirmiş gibi görünüyor. Belirli bir şirkete uzun bir süre bağlı kaldıktan sonra, 2011-2018 yılları arasında tamamen yeni bir sektöre kaymış, kendi işinizi açmış, işlerin seyrini tamamen değiştirmiş olabilirsiniz. Hatta aşırı denetlenme durumundan kaçarak, kendinize büyük bir özgürlük veren bir iş arayışına çıkarak bunu bulmuş olabilirsiniz.

Ayrıca Jüpiter Yay burcunda iken 10 yıldır yaşayabileceğiniz en iyi yılı yaşayacaksınız. Özel bir tedavi veya ameliyat gerektiren tıbbi bir müdahale için doktorlardan tavsiye almanız gerekiyorsa, araştırmalarınız sonucu durumunuzu anlayan ve güvenebileceğiniz bir tıp uzmanını keşfetme olasılığınız yüksektir.

2019 Yengeç Burcu Kariyer

Uranüs 6 Mart’ta Boğa burcuna girecek ve 2026’ya kadar orada kalacak. Kariyer istikrarsızlığının sona ereceğini göreceksiniz. Bu dönemlerde Boğa burcu, Güneş burcunuz olan Yengeç’le güzel bir şekilde karışacak, Uranüs, arkadaşlık ve insanlarla iletişim alanınızı aydınlatacak, hayatınıza birçok yeni insan getirecek, bazıları çok yakın arkadaşınız olacak, onları sizin açınızdan motive edici bulacaksınız.

Jüpiter gezegeni 2018’in sonlarına doğru sessizce Yay burcuna giriş yaptı ve 2 Aralık’a kadar burada kaldı. 2019’un başında itibaren, Jüpiter size yeni projelerinizde yardımcı olmak için 6. evinizde hazır bulunacak ve iş hayatınızda her şey çok daha ilginç bir hal almaya başlayacak. Jüpiter Yay burcunda olduğunda, iş yeriniz yazılım, donanım ve rahatlık açısından yüksek standartlara ulaşacak. Bazen Satürn sizden iş stratejinizi üstünlük sağlayarak almaya çalışan oldukça agresif bir rakip karşınıza çıkaracak. Bu olasılıklara karşı farkında ve hazırlıklı olun.

2019 Yengeç Burcu Aşk Hayatı

Görev yöneticisi gezegen Satürn, Güneş burcunuza biraz tahliye edici bir kuvvete karşı olacaktır. Sizinle evlenmek isteyen biriyle görüşüyorsanız, yavaş ilerlemeyi tercih edin. Hayatıyla ilgili çok yönlü bir görüş elde etmek için o kişinin ailesi ve arkadaş çevresiyle tanışın. Satürn evliyseniz de, iş ilişkilerine de sizi etkileyecektir.

Eğer halen bekârsanız, 2018’de başladığınız ilişki uzun vadeli bir ilişkiye dönüşmek üzere sürmeye devam edecek ve belki de birbirinize sonsuza kadar bağlık kalma sözü vereceksiniz. Eğer 2018’de kimseyle tanışmadıysanız 4 Kasım’da belirecek olan Yen Ay dönemini takip eden günler bu konuda önünüze fırsatlar sunabilir. Eğer bir sevgiliniz varsa, bu Yeni Ay’dan sonra sevgilinizden daha fazla ilgi göreceksiniz.

Ek olarak, Mars gezegeni Akrep burcuna geçtiğinde, eğlence ve tutku dolu, unutulmaz bir tatil yaşamanızı sağlayacak 19 Kasım – 3 Ocak tarihleri arasını değerlendirmenizi tavsiye ederiz. İlişkinize tutku ve romantizm katma için 5. ev, aşk alanında size enerji verecektir.

Yengeç burcu özellikleri, Yengeç Burcu Olumlu ve Olumsuz Yanları, Yengeç Burcu Takım Yıldızı, Yengeç Burcu Kadını, Yengeç Burcu Erkeği, Yengeç Burcu Hakkında tüm detaylar için tıklayın.

Matematik bulmacaları

Yorum Yap