2019 Yay Burcu Yorumu | Yay Burcunu Neler Bekliyor? – Müneccim App
Matematik bulmacaları

2019 Burç Yorumları, yeni yılda 2019 Yay Burcu‘nu neler bekliyor? Yay Burcu 2019 yılında aradığı mutluluğu bulabilecek mi? Hepsi bu yazıda…

Dışadönük, Filozof, Açık sözlü…

Sizler, arkadaş canlısı, sıcak, neşeli, meraklı, açık fikirli, dürüst ve sevgi dolu karakterlersiniz. Güneş gibi parıldama eğiliminiz ve olumlu tutumunuz, sürekli olarak size iyi bir servet kazanmaya olan olağanüstü yeteneğinizi yaratır.

2019 Yay burcu yorum ve değerlendirmeler

Uzun süredir devam eden çalışmalarınızın karşılığını ödül olarak toplayacağınız bir yıl geçireceksiniz. Sevgi, aşk, romantizm, çocuklar ve ilişkilerle ilgili olarak büyüme, kariyer, sağlık ve seyahatteki etkileyici ilerlemeyi görmek üzeresiniz. Bu yıl hayatınızın en güzel yıllarından biri olmalı. Jüpiter 2 Aralık 2019’a kadar (yaklaşık 11 aylık bir süre boyunca ) Yay burcundan ayrılmayacak, bu yüzden gerçekten gelecekte neyin tadını çıkarmak istiyorsanız ona yönelmeniz için önünüzde çok uzun zamanınız var.

2019 Yay burcu aşk hayatı

Eski astrologlar der ki, eğer bekâr iseniz, Jüpiter gezegeni kendi burcunuza giriş yaptığında (tıpkı şimdi olduğu gibi, 2019’da Jüpiter 11 ay boyunca Yay burcunda olacak) gerçek aşkla tanışmak için olabilecek en iyi zaman olduğunu yazar. Elbette, bu bağlantıyı sağlamak için kendi sosyal bağlantılarınız da kullanmak zorundasınız. Ek olarak, aynı zamanda yanınızda seksi ve çekici Mars gezegeni de olacak!

Bu yıl uluslararası seyahatler muhtemeldir ve bugüne kadar hep gerçekleşmesi çok zor olarak düşündüğünüz, dünyanın egzotik bir bölgesine seyahat hayalinizi gerçekleştirebilir, buraya en az bir kez ziyaret edebilirsiniz. Bu sene her zamankinden daha büyük hayaller kurmanız gerekiyor, mümkün olabileceğini asla hayal edemeyeceğiniz şeyler için… Eğer sevgiliniz varsa, birlikte hayranlık uyandıran bir yolculuk yapabileceksiniz. 2019’da sonsuza kadar unutamayacağınız bir anı yaratın, bu ikinizi birbirinize daha fazla yaklaştıracaktır.

2019 Yay Burcu Kariyer

Jüpiter sadece size seyahat etme fırsatı getirmiyor, aynı zamanda bu seyahatlerin avantajlarından yararlanma anlamına da geliyor. Para konusunda şikâyetçiyseniz, gidebileceğiniz birçok farklı yol vardır, bu yüzden olasılıklara açık olun.

Zümrüt Yılı’ndayken (Böyle diyoruz çünkü Jüpiter sizin burcunuzda olduğu zaman, göksel açıdan en favori zaman diliminde olduğunuz sayılır) hayatın her kesiminden başarılı insanlarla tanışacaksınız. Bir ya da iki tanesi, ilerlemenize yardımcı olmak için özel bir ilgi gösterebilir; bu nedenle, “Nasıl yardım edebilirim?” sorusu size sorulduğunda, bir yanıtınız hazır olsun. Ayrıca, finansal konularda iyimser olmak için her türlü sebebiniz olacak. 2 Aralık’ta Jüpiter, gelir eviniz olan 2. evinize taşınacak. Kazanılan gelir için bu sansasyonel bakış, 18 Aralık 2020’ye kadar uzayacaktır, bu yüzden iyimser olmakla kalmayın – yaratmak için çok çalışın ve büyük gelirin yolda olduğunu unutmayın.

2019 yılında 27 Aralık, iyi şans gezegeni Jüpiter’in Güneşle buluşacağı gün ve bu gün yılın en şanslı günü olacak. Sizin için bugün tamamen finansal açıdan şanslı olacak ve kendinizi doğru zamanda doğru yerde bulacaksınız. Bir sözleşme imzalamanız gerekirse, o gün, bugün olmalı. Bugün Noel gününe çok yakın ve en az o gün kadar etrafa parlaklık yayıyor! Yıl boyunca harika bir yakınlığa sahip olacaksınız ve 2020’ye yenilenmiş bir güven ile gireceksiniz. Hayatınızın hemen her köşesinde büyüme açısından göstereceğiniz çok şey olacak!

Yay burcu özellikleri, 
Yay Burcu Olumlu, Olumsuz Yanları,
Yay Burcu Takım Yıldızı,
Yay Burcu Kadını,
Yay Burcu Erkeği!
Yay Burcu hakkında tüm detayları için tıklayın!

Matematik bulmacaları

Yorum Yap