2019 Terazi Burcu Yorumu | Terazi Burcunu Neler Bekliyor? – Müneccim App
Matematik bulmacaları

2019 Burç Yorumları, yeni yılda 2019 Terazi Burcu‘nu neler bekliyor? Terazi Burcu 2019 yılında aradığı mutluluğu bulabilecek mi? Hepsi bu yazıda…

Dikkatli, Zarif, Düşünceli…

Etkileyici, dikkat çekici ve safsınız. Zevkiniz her konuda nefis ve davranışlar ve sosyal ilişkiler sizin içim çok fazla önem teşkil ediyor. Güzel olan her şeye karşı hayranlık duyuyorsunuz ve tüm sanatsal ifadeler için ayrıcalıklı bir sevginiz ve ilginiz var. Gerçekten de tüm burçlar arasında zevk sahibi olmanın halimi olarak sayılıyorsunuz.

2019 Terazi burcu yorum ve değerlendirmeler

2019 yılının başlarında Jüpiter gezegeni belirlediği burç olan Yay burcunda olacak, bu yüzden Jüpiter 2019 yılında Teraziler için son derece güçlü ve faydalı titreşimler yaratacak. Jüpiter, 2018 yılının Kasım ayı başlarında Yay burcunda taşındığı için, Ocak ayı boyunca seyahat ve iletişim eviniz olan 3. evinizde yeni alanına rahatlıkla uyum sağlayacak ve size yardımcı olmaya hazır hale gelecek. Dahası, Terazi bir hava grubu burcudur ve Yay burcu da bir ateş grubu burcu olduğu için, bu ikisi çok uyumludur ve Jüpiter’in sizin için sunacağı fırsatlardan en iyi şekilde yararlanmayı bileceksiniz.

2019 Terazi Burcu Aşk Hayatı

Annenizin veya babanızın ya da çok yakın bir akrabanızın sağlığı ve refahı konusunda endişelenecek durumlarla karşılaşabilirsiniz. Satürn gezegeninin varlığı, ebeveynlerinize karşı sorumluluklarınızı ve onların bakımlarının size düşeceği, sorumluluklarınızı yönetir, hiç kimse sizden daha vefakâr bir evlat isteyemezdi…

2019 sonuna doğru, haritanız aniden mucizevi bir şekilde parlayacak. İyi bir servet gezegeni olan Jüpiter, Oğlak burcuna hareket edecek ve 2 Aralık’tan itibaren başlayacak şekilde 13 ay boyunca evinizi ve ailenizi aydınlatacak.

Ve dahası var! Noel Günü’nde, 25 Aralık’ta Oğlak’ta yeni bir ay tutulması belirecek. Bu tutulma ile yakında yurt dışına çıkmaya hazır olabilirsiniz. Eğer sevgiliniz ya da eşiniz varsa, o da sizi bu tatilde çok mutlu etmek üzere yanınızda olacak.

Her yıl, Güneş’in Jüpiter’le yaptığı birleşme sonucu yılın en şanslı günü yaşanır ve bu durum her burç için farklı bir günde gerçekleşir! 27 Aralık’ta, her burç farklı bir açından mutlu hissedecek, ama sizin için sevgili Teraziler, bu mutluluk evinizden ve ailenizden gelecek. Yıllardır olduğunuzdan daha mutlu ve daha fazla doyuma ulaşmış olacaksınız.

2019 Terazi Burcu Kariyer

Jüpiter gezegeni, Kasım 2006 ile Aralık 2007’den beri doğum haritanızın herhangi bir bölümünde yer almıyordu. Bu yüzden muhtemelen son yıllarda olduğundan daha fazla seyahat edeceksiniz. Bu seyahatler fazla uzak mesafe olmayacak (yaklaşık 200 km sınırında). Ancak yine de eğlenceli ve lüks bir dokunuşa sahip olacaklar ve bu eğer bir iş seyahati olursa, kârlı bir şekilde geri döneceksiniz. Şehir dışından gelen müşterilerinizle yüz yüze yapacağınız görüşmeler sonucu para elde edeceksiniz.

2019 yılı siz Terazi burçları için etkili bir şekilde iletişim kurma yeteneğinizin altını çizecek bir yıl olacak, bu yüzden eğer iletişim alanında bir işle meşgulseniz, başarılı olacaksınız. Hangi sektörde olursanız olun, Jüpiter 2 Aralık’a kadar Yay burcundan ayrılmayacağı için, 2019 yılı parlayacağınız bir yıl olacak. Kariyerinizi bir ileri seviyeye taşımak için eğitim almayı düşünüyorsanız, mümkün olan en kısa sürede bunu yapın. Astroloji, en iyi zamanda en uygun adımı atmakla ilgili olduğu için, bu sese kulak vermelisiniz.

Diğer yandan evinize ve ailenize büyük önem veriyorsunuz. 2018’e girmeden birkaç gün önce Satürn gezegeni 4. eviniz olan Oğlak burcuna girdi. Yenilenme dönemine giriyorsanız bu durum sandığınızdan daha uzun zaman alabilir. Eğer mülk satmaya çalışıyorsanız da aynı şey geçerlidir ve komisyoncunuz bölgenizdeki gayrimenkul koşulları iyileşene kadar evi piyasadan çıkarmanızı tavsiye edebilir. Hemen satmanız gerekiyorsa, beklentilerinizi makul düzeyde tutun. Bu yıl çok karlı bir satış işlemi gerçekleştireceğiniz yıl değil, en azından doğum haritanızda yükselen Başak burcu olmadığı sürece…

Terazi burcu özellikleri,
Terazi Burcu Olumlu, Olumsuz Yanları, Terazi Burcu Takım Yıldızı, Terazi Burcu Kadını, Terazi Burcu Erkeği! Terazi Burcu hakkında tüm detayları için tıklayın!

Matematik bulmacaları

Yorum Yap