2019 Oğlak Burcu Yorumu | Oğlak Burcunu Neler Bekliyor? – Müneccim App
Matematik bulmacaları

2019 Burç Yorumları, yeni yılda 2019 Oğlak Burcu‘nu neler bekliyor? Oğlak Burcu 2019 yılında aradığı mutluluğu bulabilecek mi? Hepsi bu yazıda…

Hırslı, Sorumluluk sahibi, Disiplinli…

Oğlak burcu olarak, başarılarınızla gurur duyuyorsunuz, tabii haklı olarak. Siz iddialı, tutkulu, kararlı bir ruhsunuz. Her zaman otorite havasını sürdürmeyi ve baskı altında sakin kalmayı başarırsınız, bu yüzden sık sık bir kriz anlarında bilgili yargıya ihtiyaç duyulan yerlerde çalışabilirsiniz. Çoğu Oğlak burcu kişiler, şirket hiyerarşisindeki bir sonraki seviyede işi görebildiğiniz ve hedefleyebileceğiniz büyük, çok katmanlı kurumlarda en iyisini yaparsınız. Nihayetinde, bu statüye henüz sahip olmadıysanız, CEO olmak istersiniz.

2019 Oğlak burcu yorum ve değerlendirmeler

Son derece iddialı bir burçsunuz. Kariyerinizdeki büyümeyi ve ilerlemeyi sürekli olarak görmeye çalışıyorsunuz. Bu da burcunuzun liderliğini özetliyor. Jüpiter gezegeni ün ve şöhret evi olan 10. gezegeni dolaştığında Eylül 2016’dan Ekim 2017’ye kadar olan zaman dilimini yeniden gözden geçirin. Bu, 12 yıllık yeni bir kariyer döneminin başlaması için güçlü ve profesyonel bir aşamaydı. Kariyer fırsatları sizin için ortaya çıktı ve o dönemde aldığınız inisiyatifler, ektiğiniz tohumlardan bol bol hasat elde edeceksiniz. Aslında bu tohumlar sizi bir 10 yıl veya daha uzun süre ileriye taşıyacak.

2019 Oğlak Burcu Aşk Hayatı

Bu dönem hayatınızı baştan sona inceleyeceğiniz bir yıl olacak. Çünkü 2019’un sonlarında, 2020’ye doğru sizin için göz kamaştırıcı yeni bir dönem başlatmak üzere olacaksınız. Hayatınızda kendinize özgü bir mekan yaratmanın zamanı geldi. Evren, 2020’de size vereceği güzellikler için bir oda hazırlıyor olabilir. Kendinizden uzaklaştırmak istediğiniz insanları düşünün ve bir alışkanlık haline gelen kişilerden vazgeçmek için cesaret gösterin. Bu durumu değiştirmek için adımlar atın. Bu, 2018’in sonlarından itibaren tüm 2019 yılı boyunca dikkatinizi gerektiren bir süreçtir.

Artık hayallerinizi desteklemeyen her şeyi hayatınızdan çıkarmanızın gerekliliğinin sebebi, 2 Aralık’ta başlayacak 12 yıllık bir olay olan Jüpiter’in Oğlak burcuna geçiş yapmasıdır. 2020 boyunca bu konumlanma sizi taçlandıracak. Romantizm, mükemmel kariyer ve para kazanma, daha iyi sağlık ve yurt dışında heyecan verici bir şehre seyahat etmek için en az bir fırsata hazırlıklı olun. Önceden hazırlık yapmak gerekli olacaktır, çünkü çok fazla olasılık söz konusu… 2020, sizin en çok sevdiğiniz yıla dönüşmeye söz veriyor.

2019 Oğlak Burcu Kariyer

Jüpiter Kasım 2018’den Yay burcuna hareket etti ve şimdi 12. evinizde, kapalı kapılar ardında size yardım etmekle meşgul. Uranüs’ün bir toprak grubu burcu olan Boğa burcuna giriş yapması, sizleri 2019 Mart ayından itibaren sizi bir fikir fabrikasına dönüştürecek ve bu durum 7 yıl boyunca sürecek. Bu da ömrünü boyunca bir kez karşılaşabileceğiniz bir fırsat… 28 Eylül günü Jüpiter, prestijli 10. ev ile kariyer alanını yöneten gezegen Venüs’le mükemmel bir açıda olacak. Yani bunun kariyeriniz için bir dönüm noktası olduğundan emin olabilirsiniz.

2019 yılında Jüpiter sezgilerinizi keskinleştirecek ve bu yüzden onu dinlemek akıllıca olacaktır. Etkili ve alanında sözü geçen önemli kişiler, kapalı kapılar ardında sizden övgüyle bahsedecekler. Siz ise anonim kalmak isteyecek ve daha da yükseklerden yardım alacaksınız. Sırlardan bahsetmişken, son derece gizli bir proje üzerinde çalışıyor olabilirsiniz. Bu proje haberlerinin rakiplerin kulağına ulaşmaması önemlidir. Muhtemelen sizden gizlilik anlaşmaları imzalamanızı isteyebilirler.

27 Aralık’ta, yılın en şanslı günü olan Güneş ve Jupiter yıllık toplantısını düzenleniyor. On yıldan uzun bir süredir ilk defa Oğlak burcunda buluşacaklar. Bugün, sizin için en önemli olana karar verebilecek ve hayalinizi gerçeğe dönüştürmek için adımlar atabileceksiniz. Bir sözleşmeyi imzalamak, nişanlanmak veya evlenmek için mükemmel bir gün olacak. 27 Aralık parıltılı Cumartesi günü devam edecek. Güneş, yeni ay, Jüpiter, Satürn ve Pluto – güneş sisteminin yarısı – hepsi Oğlak burcunda olacak ve her şey sizi destekleyecek. Uranüs bir şimşek çakması gönderecek, Neptün sevginin armağanını gönderecek ve Mars onunla arkadaşların arasında dolaşacağını görecek.

Anılara ve dünya sahnesine adım atmak için zamanınız olacak. Seyirciler sizi bekliyor ve heyecanla sizi alkışlayacaklar – ne söyleyeceksiniz, sevgili Oğlak? Kalbinizde şarkı söyleme isteği gelecek, çünkü gerçekte, rüyalarınızı gerçeğe dönüştürmek için evrenin gücüne sahip olacaksınız.

Oğlak burcu özellikleri, 
Oğlak Burcu Olumlu, Olumsuz Yanları, 
Oğlak Burcu Takım Yıldızı, 
Oğlak Burcu Kadını, 
Oğlak Burcu Erkeği! 
Oğlak Burcu hakkında tüm detayları için tıklayın!

Matematik bulmacaları

Yorum Yap