2019 Kova Burcu Yorumu | Kova Burcunu Neler Bekliyor? – Müneccim App
Matematik bulmacaları

2019 Burç Yorumları, yeni yılda 2019 Kova Burcu‘nu neler bekliyor? Kova Burcu 2019 yılında aradığı mutluluğu bulabilecek mi? Hepsi bu yazıda…

Yaratıcı, Zeki, Yardımsever…

Bir Kova olarak, tamamen modern, ince ruhlu ve canlı bir insansınız. Uranüs tarafından yönetilen, geleceğin gezegeni, size geniş fikirli ve özgün ve hatta bazen biraz tuhaf bir hava katıyor. Neden bu kadar çok insanın uzun süredir yararlılıklarını yitirmiş kuralları körü körüne kabul ettiğini merak ediyorsunuz. Bunu biraz düşünerek, daha iyi yöntemlerin hemen üretilip kullanılabileceğini hissediyorsunuz. Sizin için kuralların kırılması gerekiyor.

2019 Kova burcu yorum ve değerlendirmeler

Geçtiğimiz yıl, bir dizi kariyer hamlesi yaptınız. Jüpiter, hediyeler ve şansın sahibi gezegen, şan ve şöhretin evi olan 10. evi turladı. Yaptığınız kararların çoğunun tam olarak hedefe yönelik olduğunun farkında değilsiniz. Mutlu bir şekilde, gelecek yıl içinde, olaylar ortaya çıktıkça gerçekleri göreceksiniz, size arka planda yeni bir bakış açısı kazandıracaklar… Geçen sene çok çalıştınız ama bu yıl daha kolay ve daha eğlenceli olacak!

Jupiter, geçtiğimiz yıl 2 Aralık 2019’a kadar kalmak üzere Yay’a taşındı. Ateş grubu burcu Yay Burcu, hava grubundan olan Kova ile güzel bir şekilde uyum sağlıyor, böylece Jüpiter’in sizin için sahip olduğu tüm iyilikten kolayca yararlanıyorsunuz. Yay burcunda, Jüpiter arkadaşlık ve etkinlik eviniz olan 11. evinizi aydınlatacak. Büyüleyici yeni insanlar – hayatın birçok kesiminden gelen başarılı olanlar – hayatınıza hızlı bir şekilde akacak. Bir veya ikisi, sizinle mükemmel bir şekilde uyum sağlayacak ve yakın arkadaşlarınız olacak. Yay burcu uluslararası bir burçtur, bu yüzden yeni arkadaşlarınız sizinkilere benzemeyen geçmişlere sahip olacak ve sağladıkları düşünce çeşitliliğinin keyfine varacaksınız. Onlarla enerji verici, yaratıcı ve başarılı bağlantılar kuracaksınız. Onların iyimserliği size akacak ve yeni bir şeyler denemenizi teşvik ederek size ilham vereceklerdir.

2019 Kova Burcu Aşk Hayatı

2019’un kapanışında, aşk hayatınızı etkileyebilecek muhteşem bir olay görünüyor. Eğer bekârsanız gerçek aşkın gezegeni Merkür, 31 Aralık 2018’den 2 Ocak 2020’ye kadar Jüpiter’le yararlı bir iş birliği içinde olacak. Bu uyum 2020’ye yaklaşırken bir nişan ya da evlilik kutlaması halinde kendini gösterebilir! Hayalinizi kalbinizde canlı tutun: 2019 sizin için özel bir yıl olacak.

2019 Kova Burcu Kariyer

Geçen yıl yaptığınız gibi resmi olarak çalışmanız gerekmeyecek, tüm yıl ofisinizde kaldınız ve resmi raporlar yazdınız. Bu yıl, yeni insanlarla tanışmak için bilgisayarınıza takılı kalmak yerine, başarılı olmaya, dışarı çıkacaksınız. Kariyerinize yardımcı olacak bir hayran kitlesi oluşturmak istiyorsanız hemen başlayın. Bu yıl, başkalarını etkileme yeteneğinizle, bir yıldız olabilirsiniz.

2019’da işler bir anlamda her zamankinden farklı seyredecek olsa da, yanınızda bildiğiniz ve güvendiğiniz kişi olacak. Sosyal ortamınızı güçlendirmek için partilere katılın ve kartvizitinizi yanınıza almayı unutmayın. Sektörünüzle ilgili önemli gelişmeler hakkında üyeleri bilgilendiren kulüplere katılım gösterin. Sizi ilgilendiren etkinliklere başvuru gönderin, endüstriyel değişiklikler konusunda güncel kulüpler ve profesyonel anlamda bir araya gelmiş sosyal topluluklar olabilir. Bir grup insan belli bir mesele için bir araya geldiğinde bu 11. evi ilgilendirir ve bu sizin doğum haritanızda göz kamaştırıcı bir kişisel büyüme ve yükselme göstereceğiniz bit alandır.

Doğum haritanızın aynı alanı insanı yardım ve hayır projelerini de yönetiyor ve siz de inandığınız bir nedenden ötürü bir fark yaratmak için bu konularda gönüllü olmaya karar verebilirsiniz. İnsanları gönüllü bir rolle yönetirken ve bir araya toplarken öğrendiğiniz becerileri profesyonel yaşantınızda da kullanabilirsiniz.

Kova burcu özellikleri, 
Kova Burcu Olumlu, Olumsuz Yanları, 
Kova Burcu Takım Yıldızı, 
Kova Burcu Kadını, 
Kova Burcu Erkeği! 
Kova Burcu hakkında tüm detayları için tıklayın!

Matematik bulmacaları

Yorum Yap