2019 İkizler Burcu Yorumu | İkizler Burcunu Neler Bekliyor? – Müneccim App
Matematik bulmacaları

2019 Burç Yorumları, yeni yılda 2019 İkizler Burcu‘nu neler bekliyor? İkizler  Burcu 2019 yılında aradığı mutluluğu bulabilecek mi? Hepsi bu yazıda…

Şüpheci, Kurnaz, Sağlıklı…

Sözlerini titizlikle seçen ve karşısındaki kişiyi adeta büyüleyen bir iletişim ustasısınız. Sözlerin duyguları ve davranışları ayırt ettiğini biliyorsunuz, bu yüzden Zodyak dünyasının modern zaman gazetecisi olarak adlandırılıyorsunuz. Bir hava grubu burcu olduğunuz için sizinle ilgili her şey hızlı: düşünmeniz, konuşmanız, yürümeniz ve zihninizin yarattıkları gibi…

2019 İkizler Burcu Yorum ve Değerlendirmeler

Geçen sene, sağlığınıza ve zindeliğine odaklandınız; ve şimdi, 2019’a girdiğinizde odak noktanız değişiyor. Şu andan itibaren, başkalarıyla işbirliği içinde çalışmak size en büyük kişisel büyümenizi, kârlarıyla birlikte getirecektir…

İyi bir geleceğin habercisi olan Jüpiter gezegeni, 2018’in sonlarına doğru aşk ve evlilik gezegeni olan 7. evinize ilerledi. Ve şimdi 2019 yılında bu hareketin ödüllerini toplayacaksınız.

7. ev, aşk ve evlilik şanslarınız da dâhil olmak üzere birçok ciddi anlaşmalarınızı müzakere ettiğiniz evdir. Jüpiter 2 Aralık’a kadar burada kalacaktır. Yıl sonundan önce evlenirseniz, bu önemli kararı vermek için önünüzdeki 12 yıl içinde en iyi yılı seçmiş olacaksınız. Zaten evlendiyseniz, eşinizin maddi açıdan refahını göreceksiniz – ve dolayısıyla siz de bu refahtan yararlanacaksınız.

Okumayı seviyorsunuz, yeni bilgileri kolayca öğreniyorsunuz ve sizinle tartışmaya cesaret edenlerin düşüncelerini kolaylıkla kavrayabiliyorsunuz. Kelimeleri ve diğer iletişim sanatlarını kullanma yetenekleriniz, yayıncılık, pazarlama, halkla ilişkiler, reklamcılık, sosyal medya veya avukatlık mesleklerinde başarılı bir şekilde çalışmanızı sağlıyor.

Olduğunuzdan çok daha genç görünüyorsunuz ve genç görünmek hayatınız boyunca en havalı özelliklerinizden biri olmaya devam ediyor. Zihni genç olanın ruhu da genç kalır! Tüm burçlar arasında uyum kabiliyeti en yüksek ve en beceriklisisiniz, bu yüzden bir engelle karşılaştığınızda birçok alternatifi bulmanız, en iyisini seçmeniz ve yolunuza devam etmeniz çok hızlıdır.

2019 İkizler Burcu Aşk Hayatı

Aşk hayatınızda 2019 Ekim’in en iyi ayınız olacağı muhtemeldir. Mars gezegeni, 3 Ekim’den 18 Kasım’a kadar aşk çemberinizde dolaşımda olacak, bunda aşk meselelerinde yeni bir ilişkiye başlayabileceğini veya mevcut, uzun vadeli ilişkinize yeni tutkular katabileceğinizi gösteriyor. Aynı şekilde Merkür gezegeni de aşk döngünüzde olacak; güveni hissettiğinizde kalbinizi açmaya hazır olduğunuzu gösteren iyi bir işarettir. Eğer söz konusu yeni bir ilişkiyse, finansal ve duygusal olarak kendinizi korumak için hızlı kararlar almayıp temkinli ilerlemekte fayda var – diğer yıllarda yaptığınızın aksine…

28 Eylül’den sonra nişan, evlilik gibi sözleşmelere imza atmanız daha güvenli olacaktır, bu tarihten önce herhangi bir ciddi sözleşmeden kaçının. Zaten evliyseniz, bu tarihten sonrasını birlikte yapacağınız eğlenceli aktiviteler için kaydedebilirsiniz. 26 Kasım’daki Yeni Ay zamanı, evlilik için altın değerinde bir zaman dilimidir.

2019 İkizler Burcu Kariyer

Başkalarının sizi temsil ettiği bir alanda çalışıyorsanız veya bire bir olarak bir uzmanla yakın bir şekilde çalışıyorsanız, birlikte çalıştığınız kişilerin bulunmaz değerde kişiler olduğunu anlayacaksınız. Benzer şekilde, bire bir yetenek bağlı veya dışarıdan müşteriler ile çalışıyorsanız, aralarından bir yıldız doğmasını ve peşinden gitmesini sağlayabilirsiniz. 2019 yılı İkizler burcu için yapacağı iş birlikleri, başarının anahtarı olacaktır. Yalnız tek başınıza fazla yükseklerde uçmamaya özen gösterin. Birlikte çalıştığınız ortakla ciddi, resmi bir sözleşme imzalayın ve mutlaka uzmanınızın önerilerini dinleyin. Eğer bir danışmansanız, güveniniz varsa, birlikte mucizeler yaratacaksınız.

İkizler burcu özellikleri, İkizler Burcu Olumlu, Olumsuz Yanları, İkizler Burcu Takım Yıldızı, İkizler Burcu Kadını, İkizler Burcu Erkeği! İkizler Burcu hakkında tüm detayları için tıklayın!

Matematik bulmacaları

Yorum Yap