2019 Boğa Burcu Yorumu | Boğa Burcunu Neler Bekliyor? – Müneccim App
Matematik bulmacaları

2019 Burç Yorumları, yeni yılda 2019 Boğa Burcu‘nu neler bekliyor? Boğa  Burcu 2019 yılında aradığı mutluluğu bulabilecek mi? Hepsi bu yazıda…

Sabırlı, Güvenilir, Bilge…

Derin düşünen birisiniz ve zamanını çoğunlukla zihninizde yaşıyorsunuz. Bir parçanız tutarlı ve sadık, diğer yanınız bazen inatçı ve dik başlıdır; ancak bu birleşim, arkadaşlarınızın ve ailenizin sizi sevimli bulmalarını sağlayan özelliklerinizdir.

2019 Boğa Burcu Yorum ve Değerlendirmeler

Hayatınızda çok heyecanlı bir döneme giriyorsunuz. Yaratıcılık ve ani değişimlerin gezegeni Uranüs, 5 Mart’ta Boğa burcuna girecek ve 2026’ya kadar orada kalacak. Uranüs’ün Güneş’in etrafında dönmesi 84 yıl sürecek, yani Uranüs Boğa ziyaretiyle bir daha karşılaşamayacaksınız. Bu ömür boyunca bir kez yaşayabileceğiniz bir deneyim olacak.

İnsanlar size güveniyor ki bu oldukça önemli bir değerdir. Sözlerin, sosyal medyada bir gönderi olarak geçiyor gibi göründüğü bir dünyada, insana güven veren ve kararlı bir arkadaşsınız. Kısacası, karakteriniz ve özgünlüğünüz gibi, giderek daha az görülen ve çok fazla talep gören özellikleriniz var.

Venüs gezegeni Boğa burcunu yönetir. Doğanızı yumuşak ve zarif kılar. Boğa ikinci burç olarak yeni doğmakla değil, dili gelişmeden önce dünyayı duyularıyla keşfetmeye çalışan bir bebeğin küçük adımlarıyla ilişkilendirilir. Bir nesneyi alır, elleriyle her yönden inceler, sallar ve nesnenin yaptığı sesi dinleyerek bırakır. Bu hassas duyarlılığı sonsuza dek içinde bulunduğunuz her duruma karşı taşımaya devam edeceksiniz.

Bir filmin arka plan müziği, şefin lezzetli bir çorbada kullandığı baharatlar ya da bir iş arkadaşınızın yeni parfümü gibi hayattaki güzellikleri fark ediyorsunuz. Çiçekleri seviyorsunuz! Şehirde yaşayan Boğa burçları bile evlerinde bakmak için taze çiçeklere ve sağlıklı bitkilere ihtiyaç duyarlar.

Bankada paranız olması size sağlam bir güvenlik duygusu veriyor. Boğa burcu kadınlar genellikle varlıklarını büyütmelerine yardımcı olmak için bir finansal danışmanla birlikte çalışır. Boğa, bir toprak burcudur ve toprağa bağlanmıştır, genellikle çarpıcı bir fikirle çıkagelir ve uğruna emek harcamaya değer bir hedef bulur.

2019 Boğa Burcu Kariyer

İş konusunda, Uranüs sizi alanınızda ünlü bir kimse haline getirebilir – böylece güçlü bir hayaliniz varsa, bu yıldan başlayarak önümüzdeki 7 yıl içinde hedefe varacağınız anlaşılmaktadır. Alternatif olarak politika-siyaset konularına daha fazla ilgi duymaya başlayabilir, desteklediğiniz bir adayın başarılı olmasına katkıda bulunmak için gönüllü etkinliklere katılabilirsiniz.

Şans gezegeni olarak bilinen Jüpiter, 8. eve giriş yapacak ve mali kazançlara fırsat sağlayacak. Eğer işiniz satışla alakalıysa büyük komisyonlar yapabilirsiniz veya bir yazarsanız, karlı bir kitap ilerleyişi görünebilir. Bunun dışında tazminatınızı performans esasına göre kazanırsanız bir servete giden yolda olacaksınız. Patron için çalışıyorsanız, büyük şirketlerle iş birliği pazarlıklarında bulunabilirsiniz. Bir ev satın almak veya kendi işinizi kurmak gibi bir hayalin gerçekleşmesi için paraya ihtiyacınız varsa, bu yıl hayalinizin gerçekleşmesi için olağanüstü bir şansınız var.

2019 Boğa Burcu Aşk Hayatı

Tutkunun gezegeni Mars, 17 Ağustos’tan 3 Ekim’e kadar aşk yolunuza doğru ilerliyor olacak. Aynı zamanda, aşk tanrıçası olan Venüs, 21 Ağustos’tan 14 Eylül’e kadar aşk hayatınızı etkisi altına alacak ve güçlü bir enerji yakalayacaksınız. Venüs ve Mars, yeni aşkların heyecan verici kıvılcımlarını başlatacak ya da uzun zaman önce bulduğunuz sevginin katlanarak artmasını sağlayacaktır.

Boğa burcundaki Uranüs etkisiyle görünüşünüzde dikkat çekici değişiklikler yapabilirsiniz.

Boğa burcu özellikleri, Boğa Burcu Olumlu, Olumsuz Yanları, Boğa Burcu Takım Yıldızı, Boğa Burcu Kadını, Boğa Burcu Erkeği! Boğa Burcu hakkında tüm detayları için tıklayın!

Matematik bulmacaları

Yorum Yap