2019 Başak Burcu Yorumu | Başak Burcunu Neler Bekliyor? – Müneccim App
Matematik bulmacaları

2019 Burç Yorumları, yeni yılda 2019 Başak Burcu‘nu neler bekliyor?Başak Burcu 2019 yılında aradığı mutluluğu bulabilecek mi? Hepsi bu yazıda…

Çalışkan, Pratik, Sadakatli…

Başak burcu tüm burçların en çalışkanlarından biridir. Bir günde, çoğu insanın bir hafta içinde yapabileceğinden fazlasını yapabilir. Keskin ve analitik zekânız, insanların sizin hakkınızda ilk söyleyeceği özelliklerinizden biridir. Konuşma tarzınız etkileyicidir ve birçok Başak iletişim sektöründe (ya da bu konuyu destekleyen sektörlerde) başarılı bir kariyer sahibi olmaktadır.

2019 Başak burcu yorum ve değerlendirmeler

Bu yıl özellikle satın alma, satma veya kiralama konularında yaşam kalitenizi ve yaşam alanınızı iyileştirmek için müthiş bir büyüme yaşayacağınız bir yıl olacaktır. Eğer mutfağınızı ya da banyonuzu yenilemek, evinizi boyamak ya da kapsamlı onarımlar, tadilatlar yaptırmak için bugüne kadar hazır olamadıysanız, 2019 tüm bu işler için uygun bir yıl olacak.

Tüm bu enerjiyi bulacağınızın sebebi, hediye ve şansın gezegeni olan Jüpiter’in 4. evinizde olan Yay burcuna geçiş yapacak olması ve 2 Aralık’a kadar (neredeyse tüm yıl) burada kalacak olmasıdır.  Jüpiter’i aile ev yuva eviniz olan 4. Evinizde ilk kez konuk edişiniz olacak. Bu nadir görülen şans karşısında, gerçek anlamda değişiklik yapmak istiyorsanız, hayalinizdeki yaşam alanınızı bulmaktan çekinmeyin ve bunu gerçeğe dönüştürürken elde edebileceğinizden daha azına razı olmayın. Göz önünde bulundurduğunuz ilk birkaç seçenek sizi heyecanlandırmıyorsa, yılmadan tam istediğinizi bulana kadar aramaya devam edin. 2019’da elde ettiğiniz bu enerji ve motivasyon, 2030 yılına kadar tekrar geri gelmeyecek.

2019 Başak Burcu Aşk Hayatı

Büyük öğretici gezegen Jüpiter, aynı zamanda aşkın ve çocukların 5. evinden geçiyor. Bu yıl diğer yıllardan farklı olarak özel hayatınıza daha fazla odaklanacaksınız ve kariyer hayatınızı bir adım geri plana koyacaksınız. Satürn gezegeni, gerçek aşk evinizi Aralık 2020’ye kadar terk etmeyecek, bu yüzden aşk meselelerine daha fazla kafa yoracak olmanız isabetli olur. Satürn ile elde ettiğiniz şey sonsuza kadar sürecek – bunun adı sizin için çok özel olan bir insanla yeni bir ilişki bile olabilir!

2019 yılında Başak burcu olarak bir bebek sahibi olursanız, bunun hayatınızda üstlendiğiniz en zor işlerden biri olduğunu anlayacaksınız ama aynı zamanda hayatınız boyunca deneyimleyebileceğiniz en büyük mutluluğu da size tattıracak. Son derece esnek ve uyum sağlaması kolay bir burç olarak bilinirken aynı zamanda usta bir eğlendirici ve değişken bir burçsunuz. Ayrıca tüm burçlar arasında en iyi organize olan burçlardan birisiniz, hayatta çok az değişiklik sizi durdurabilir. Gördüğünüz gibi aşk, hamilelik, çocuklar gibi mevzular 2019 yılında 5. evinizde çok fazla vurgu yapıyor ve bu konulardaki yaratıcılığınızı canlandırıyor.

2019 yılını zirvede bitireceksiniz. 27 Aralık’ta Jüpiter gezegeni, hediye, ödül ve şansın sahibi olan Güneş’le birleşerek, 27 Aralık’ı yılın en şanslı günü haline getirecek. Aynı zamanda Aralık ayında aşk hayatınızda büyük bir ilerleme görülecek. Çünkü Jüpiter, 10 yıldan beri ilk kez aşk alanına giriş yapacaktır. Noel ya da yeni yıl dönemlerinde, 27 Aralık’ı çevreleyen günlerden birinde nişanlanabilir ya da evlenebilirsiniz. 2020 yılını sabırsızlıkla beklemenize neden olacak çok eğlenceli bir zaman dilimi geçireceksiniz. Eğer çocuk istiyor ama ikilemde kalıyorsanız, 2020 yılında bu kararsızlığınız son buluyor. Büyük olasılıkla 2020’de leylekler kanatlarını çırpacak ve size bir kucak dolusu sevinç demeti armağan edecek!

2019 Başak Burcu Kariyer

Burcunuzun 4. evi aynı zamanda ailenizi de yönetir. Bir ebeveyninizden mali konularda yardım alabilirsiniz ya da sağlık veya refahları konusunda bir takım endişeleriniz varsa, Jüpiter gezegeni bu konuda umut etmenizi sağlayacaktır. Bu sene en iyi yıllarınızdan birini geçireceksiniz, bu yüzden projeleriniz üzerine düşünmeye devam edin. Fakat önceden de söylediğimiz gibi, bu yıl aşk mevzuları, kariyer meselelerine göre zihninizi daha fazla meşgul edecek.


Başak burcu özellikleri, Başak Burcu Olumlu, Olumsuz Yanları,
Başak Burcu Takım Yıldızı, Başak Burcu Kadını, Aslan Burcu Erkeği!
Başak Burcu hakkında tüm detayları için tıklayın!

Matematik bulmacaları

Yorum Yap