2019 Balık Burcu Yorumu | Balık Burcunu Neler Bekliyor? – Müneccim App
Matematik bulmacaları

2019 Burç Yorumları, yeni yılda 2019 Balık Burcu‘nu neler bekliyor? Balık Burcu 2019 yılında aradığı mutluluğu bulabilecek mi? Hepsi bu yazıda…

Sanatsal, İdealist, Şefkatli…

Nazik, şefkatli ve derin sempatik Balık burçları, karşısındaki insanı dinler ve anlar. Dünyaya başka bir gözle bakmaya ve kendi adımlarınıza göre yürümeye çalışıyorsunuz. Yargılayıcı değilsiniz, bu da başkalarının size açılmak için kendilerini güvende hissetmesinin sebeplerinden biridir. Hayattaki tüm göreviniz, başkalarının acı çekmesini azaltmak ve bunu mükemmel bir şekilde yapıyorsunuz.

2019 Balık burcu yorum ve değerlendirmeler

Muhteşem bir kariyer yılına girmek üzeresiniz ve yakında adınız büyük harflerle parlayacak. 2019 Balık burcu olarak doğru zamanda doğru yerde olduğunuz bir yıl olacak. Bir ya da daha fazla insanın, hatta belki bir kurum ya da kuruluşun ödüllendireceği deneyim ve uzmanlığa sahip olacaksınız.

2019 Balık Burcu Aşk Hayatı

2019’da elde edeceğiniz tanınmışlık neticesinde uzun zamandır dikkatini çekmeye çalıştığınız kişi, siz hiç farkına bile varmadan varlığınızı biliyor olacak. Üzerinde çalıştığınız işler insanlarda hayranlık uyandıracak ve dolayısıyla size de hayranlık duyacaklar. Hayalini kurduğunuz ilişkiye pek de çaba harcamadan ulaşmış olma şansınız var. İşlerinizle meşgul olurken bir yandan etrafınıza bakmayı unutmayın. İlgisiz kaldığınız takdirde burnunuzun ucundakini bile göremeyebilirsiniz.

2019 Balık Burcu Kariyer

2019’a giden yıllarda çok çalıştınız ve çalışmalarınızın tanınmasını ve takdir görmesini umuyorsunuz. Hazırlığınızı yaptınız, şimdi sıra ödülleri toplamaya geldi. Hediye ve şans gezegeni Jüpiter, şimdi aktif rol oynuyor. Onur ve ödüllendirme evi olan 10. evinize giriyor ve burcunuzda parlıyor. Jüpiter neredeyse tüm yıl boyunca, 2 Aralık’a kadar Yay burcunda kalacak. Kariyerinizde 2019’da üreteceğiniz tohumlar, 10 yıldan uzun bir süredir sizinle oradan oraya taşınıyor. Yılların çabasının karşılığını görecek. 10. eviniz aynı zamanda itibarınızı ve sektörünüz veya dünyadaki bu alanda çalışanlar arasında önemli insanlardan göreceğiniz saygıyı yönetir. Sektörünüzde ödül etkinlikleri varsa, 2019’da olabildiğince fazla yarışmaya katılın. Parlamanız için en iyi yılı değerlendirin.

Yay burcu uluslararası bir burç olarak kabul edilir, bu yüzden çalışmalarınız büyük ihtimalle küresel ölçekte ses getirecektir. Bu 12 yıl içinde, kariyerinizin en önemli adımı olarak, dünyada iz bırakma ve sektörünüzde tanınmış olma şansınız olacak. Neptün kamera önünde olmanızı etkiler, böylece kendinizi medyada bulabilir ve görüntünüz birçok kişi tarafından görülebilir.

Bu yıl, yılın en şanslı günü olan 27 Aralık’ta, mutluluğunuz doyuma ulaşacak. O gün özel bir şey yapmayı planlatın. En azından uzun zamandır ikilemde kaldığınız bir konuda karar verip imzayı atabilirsiniz. Ayrıca yılbaşı gecesine özellikle dikkat edin çünkü sizin için en iyi ve en unutulmaz gelecek 10 yılın başlangıcı olacaktır. Evlenecek misiniz yoksa şöhrete mi kavuşacaksınız? Yayınlanan kitabını gözlerinizin önünde canlandırabiliyor musunuz?  Yoksa heyecan verici bir deniz aşırı seyahat mi? Dünya sizindir sevgili Balıklar. 2019 yılının sonunda, yıldızınız kuvvetli bir şekilde parlayacak ve 2020 sizi dört gözle bekleyecektir!

Balık burcu özellikleri, 
Balık Burcu Olumlu, Olumsuz Yanları, 
Balık Burcu Takım Yıldızı, 
Balık Burcu Kadını, 
Balık Burcu Erkeği! 
Balık Burcu hakkında tüm detayları için tıklayın!

Matematik bulmacaları

Yorum Yap