2019 Aslan Burcu Yorumu | Aslan Burcunu Neler Bekliyor? – Müneccim App
Matematik bulmacaları

2019 Burç Yorumları, yeni yılda 2019 Aslan Burcu‘nu neler bekliyor?Aslan Burcu 2019 yılında aradığı mutluluğu bulabilecek mi? Hepsi bu yazıda…

Yaratıcı, Özgüvenli, Fark edilir…

Aslan burcu insana içindeki çocuğu hep canlı tutmanız gerektiğini hatırlatır. Sanata ilgi duyar, hayatta onu eğlendiren her şeye karşı sonsuz bir aşk besler. Renk ve tasarım yeteneği efsanedir ve her seferinde bir önceki işlerini gölgede bırakacak deneyimler yaratmaya çalışır. Yaradılıştan gelen çocuksu bir yanları vardır ve başarılarının sırrı budur.

2019 Aslan Burcu Yorum ve Değerlendirmeler

2019’da gerçek aşkı bulmak için yıldızların favorisi siz olacaksınız. Eğer bekârsınız ve uzun süreli bir ilişki istiyorsanız, 2019 Aslan burcu için çok çeşitli ihtimallere açık olma yılıdır. Jüpiter 2 Aralık’a kadar 5. aşk evinizde kalacak. Bu durum 10 yıldan uzun bir süreden beri ilk defa, olağanüstü bir mutluluğa sahip olmanız için bu kadar sıkı çalışan Jüpiter’in yararını göreceksiniz demektir.

Bazı Aslan burçları iyi bir öğretmendir. Ve eğer onu dikkatle dinlerseniz, kavramları bir daha unutmayacak bir biçimde öğrendiğinizi görürsünüz. Aslan burcu çocuklara yöneliktir, bu yüzden çocuklarla ilgili bir sektörde profesyonel anlamda varlık gösterebilirsiniz.

2019 Aslan Burcu Aşk Hayatı

Eğer gerçek sevgiyi önceki yıllarda bulduysanız, bu yıl nişanlanmak veya evlenmek için ideal bir yıl olacaktır. Ocak ayında artan Aslan burcunun tutkusu, ilişki hakkında ciddi kararlar vermek hatta çocuk sahibi olmak yoluna bile gidebilir. Hâli hazırda evliyseniz, birlikte çalışabileceğiniz bir adım atabilirsiniz. Hayatınızda unutamayacağınız hayranlık verici bir yolculuk için, daha önce gitmediğiniz ama hep gitmek istediğiniz bir ülkeye seyahat etmek için iyi bir şansınız var. Seyahatler, bu yıl sevdiğiniz insanlar eğlenceli vakit geçirebileceğiniz çok sayıda neşeli fırsattan sadece biri olacak!

Tüm şansınızın toplanacağı 5. ev, aynı zamanda hamilelik ve doğum kurallarını da belirler, bu yüzden bebek sahibi olmak için harika bir yıl olacaktır. Eğer hamile kalma konusunda problem yaşarsanız, bir kadın doğum uzmanı araştırın ve Jüpiter’in size göndereceği pozitif enerjiden yararlanır. Gebe kalmanız, araştırmalarınız ve sizin için en iyi tıbbi teşhisi bulacağınızın kesin bir garantisi olmasa da, başarı şansınız büyük ölçüde artacaktır.

2019 Aslan Burcu Kariyer

Bütün beklenmedik, ani olayların gezegeni Uranüs, 6 Mart 2019’da Boğa burcuna geçiyor ve 2016 yılına kadar onur, ödül ve başarı evinizde kalıyor. Bu süreçte büyük bir gelişim göstereceğiniz muhteşem bir zaman dilimi sizi bekliyor. Uranüs’ün 84 yıllık döngüsü neticesiyle, bu zaman dilimi Uranüs’ün sizi bu kadar etkileyeceği tek zaman aralığıdır. Bu yüzden kariyeriniz açısında bu olağanüstü şanstan yararlanmanız gerekiyor. Uranüs’ün varlığı, şöhrete ulaşma, yurt dışı seyahatleri ve/veya çalışmalarınızın dış pazarda popüler hale geldiğini görmeniz için bulunmaz nimettir!

Sonuç olarak, Mars gezegeni, 1 Temmuz’da Aslan burcuna giriş yapacak. Merkür gezegeni zaman içinde geri çekileceğinden dolayı, büyük kararlar almak veya büyük bir haber duyurmak için 1 Ağustos 17 Ağustos tarihleri arasına kadar bekleyin. Ayrıca ne mutlu ki, Venüs gezegeni 27 Temmuz’dan 21 Ağustos’a kadar Aslan burcunda kalacak; böylece çekiciliğiniz artacak ve sunduğunuz fikirler insanlar tarafından beğeni ve kabul görecek. Doğum gününüze yaklaşan zaman dilimleri gerçek anlamda çok özel olacak! Mutlu ve doyurucu bir yıl sizi bekliyor.

Aslan burcu özellikleri, Aslan Burcu Olumlu, Olumsuz Yanları, Aslan Burcu Takım Yıldızı, Aslan Burcu Kadını, Aslan Burcu Erkeği! Aslan Burcu hakkında tüm detayları için tıklayın!

Matematik bulmacaları

Yorum Yap