2019 Akrep Burcu Yorumu | Akrep Burcunu Neler Bekliyor? – Müneccim App
Matematik bulmacaları

2019 Burç Yorumları, yeni yılda 2019 Akrep Burcu‘nu neler bekliyor? Akrep Burcu 2019 yılında aradığı mutluluğu bulabilecek mi? Hepsi bu yazıda…

Yoğun, Çekici, Özel…

Kişiliğinde cazibenin ve çekiciliğin büyük rol oynadığı gizemli birisiniz. Başkaları hakkında bilgi edinmekle ilgileniyorsunuz, ancak kendiniz hakkında çok az şey açıklıyorsunuz. Gizliliğinizi doğruluyorsunuz, çünkü çok fazla açığa çıkmanın sizi savunmasız bırakabileceğini düşünürsünüz. Yine de, ailenizin bir üyesi ya da bir arkadaşınız size güvendiğinde, gizli doğanız bir artıdır, çünkü sırrınızı asla açıklamayacaksınız.

2019 Akrep burcu yorum ve değerlendirmeler

Geçen sene, 2018 Akrep burçları için harika yılıydı. Ortaya çıkan fırsatlardan yararlanmakla çok meşguldünüz ve geçen sene ektiğiniz tohumlar bu yıl bol bol finansal hasat getirecek. Ekim 2017 ile 2 Aralık 2018 arasında başladığınız girişimler, Jüpiter’in Akrep burcunda geçirdiği süreyi, sizin için çok güçlü bir zaman olarak nitelendirdi.

2019 Akrep Burcu Aşk Hayatı

Aslında, geçen yıl birçok açıdan çok özeldi, eğer bekârsanız, uzun zamandır aradığınız o güçlü ilişkiyi bulmuş bile olabilirsiniz. 2019 yılında güvene dayalı temellere göre başlayan bu ilişki, size beklentilerinizin karşılığını vermeye devam edecek. Hala yalnızsanız, yine bu yıl geçen sene yanınızdan geçip giden o özel kişiyi fark etmek şansını yakalayacaksınız.

2019 Akrep Burcu Kariyer

İyi geleceğin gezegeni Jüpiter Yay burcundadır, Yay burcu yönetir, bu nedenle Jüpiter bu burçta rahattır ve şimdi size evinize refah getirecek olan kazanılan gelirinizi, son 12 yıldır kazandığınız en büyük mali ödülü almanızı sağlayacak. Filizlenme gördüğünüz gelir kaynaklarının çoğu, 2018’de yaptığınız anlaşmalara bağlı olarak geri dönecektir. Artık tamamen yeni bir para akışı hattı geliştirmek üzeresiniz. Yay burcu yaratıcı bir ateş grubu burcudur, bu yüzden geçen sene üzerinde çalışmaya başladığınız fikri bu sene de devam ettirebilirsiniz. Yay, uluslararası bir burç olarak da adlandırılır, böylece ürününüz veya hizmetiniz dünya çapında uygulamalara sahip olabilir.

Paranızın 2019’da ortaya çıkabileceği bir başka ipucu da yayınlama ya da yayın yapma alanlarında olabilir. Medyanın Aralık 2014’ten Aralık 2017’ye kadar zorlu bir zaman geçirdiği doğrudur ve bu zor aşamada yol kenarına düşmek zorunda kalan yayın şirketleri gerçekten zor dönemler atlatmıştır. Editörlüğünü yenileyen dergiler, daha öncekinden daha da gelişmek ve güçlenmek için güçlü bir şansa sahip olacak. Televizyon ağı ve çevrimiçi video da kitlelere her zamankinden daha fazla program seçeneği ile sağlam bir altın çağa girecek. Yayıncılık veya yayıncılıkla ilgili herhangi bir meslekte çalışıyorsanız, bu yıl iyimser olmak için birçok nedeniniz vardır.

Yıl içinde bir sözleşme imzalamanız gerekiyorsa, Jüpiter’in Güneş’in birleştiği zaman, yani 27 Aralık 2019’un en şanslı gününde yapın. Anlaşmanız büyük olasılıkla sizin için nakit şelalesi üretecek ve cennetten gelen hazinelerle şımartılmış gibi hissedeceksiniz!


Akrep burcu özellikleri, AkrepBurcu Olumlu, Olumsuz Yanları, Akrep Burcu Takım Yıldızı, Akrep Burcu Kadını, Akrep Burcu Erkeği! Akrep Burcu hakkında tüm detayları için tıklayın!

Matematik bulmacaları

Yorum Yap