2018’in En Şanslı Burçları Hangileri? – Müneccim App
Matematik bulmacaları

Yeni yılda burçları hayatta neler beklediğinden önceki yazımızda bahsetmiştik… Peki, genel olarak 2018’in en şanslı burcu hangisi olacak? Hangi burçlar şansına güvenmeliyken, hangileri daha ihtiyatlı davranmalı? Birlikte inceleyelim…

2018’de Şans Hangi Burçlardan Yana?

En Şanslı Burçlar

Akrep Burcu
2018 yılına damgasını vuracak olan burç Akrep burcu! Hâlihazırda sezgisel yetenekleriyle ön plana çıkabilen Akrepler için şans her zamankinden daha fazla kendini gösteriyor. Bu demektir ki iş ve özel yaşamınızda içinizden gelen sese güvenebilir, işinizi şansa bırakabileceğinizi hissettiğinizde bunu yapabilirsiniz. Daha önceleri verdiğiniz ya da verdiğinizi düşündüğünün yanlış kararların telafisi bu yıl mümkün olacaktır. Yeni yılı; pişmanlıklarınızı bir kenara bırakıp, hayatın güzelliklerinin keyfini çıkarma vakti olarak görebilirsiniz.

İkizler Burcu
2018’in bir diğer şanslı burcu ise neşesinden hiçbir zaman bir şey kaybetmeyen İkizler! Özlemini kurduğu aşka kavuşacak, hayata daha olumlu bakabileceksiniz. Şans bu yıl kesinlikle sizden yana… Bazı anlarda kendinizi hiç beklemediğiniz durumlar içinde bulabilirsiniz. Özellikle yıl ortasında itibaren istikrarlı bir ilerleme göstereceksiniz. Değişimin yılı olacak 2018’de başlarda kendinizi kararsız ve ne yapacağını bilemez bir halde hissetseniz bile işlerin rayına oturduğunu göreceksiniz.

2018 in en şanslı burçları hangileri

Başak Burcu
Gelelim bir diğer şanslı burca: Başak! Başaklar hayattaki düzenli yaşam tarzının ve olaylara mantıklı yaklaşabilmesinin yararlarını bu yıl görecekler. Şans aşk hayatında sizi nihayet aradığınız güvenilir bir uzun ilişki seviyesine taşıyacak… Sabreden muradına erermiş misali, anlayış ve uyum üzerine kurulu bir birliktelik tüm sevecenliğiyle sizi bekliyor. Kariyer konusunda işinizi bugüne kadar hiç şansa bırakmamış olsanız da, bu yıl biraz daha sezgisel davranmanızda bir sakınca görmüyoruz. Şansını değerlendirin!

Oğlak Burcu
Yeni yılın en şanslı burcundan dördüncüsü ve sonuncusu tabii ki Oğlak! 2018 En az Akrepler kadar Oğlakların da yüzünü güldürecek. Her zaman aradığınız güvende olma duygusu sizi kavrayacak ve sakin, huzurlu bir dönem geçirebileceksiniz. Karşıdan size doğru yaklaşan biri varsa eğer, bunu bir aşk şansı olarak görebilir, değerlendirebilirsiniz. 2018, genel olarak hayatta işlerini garantiye alarak sürdürmeyi tercih eden burçların şansını açacak gibi görünüyor. Bu yüzden yarını biraz daha az düşünüp, anın güzelliğini yaşayarak ve şansınıza güvenerek yola ilerleyebilirsiniz…
Elbette bu Zodyak’ın geri kalan burçlarının şanssız olduğu anlamına gelmiyor… 2018’in şansı en açık olması muhtemel burçları üzerine yoğunlaştık ve derledik… 2018 yılında tüm burçları nelerin beklediğiyle ilgili yazımıza göz atabilirsiniz!

Burçların Güçlü ve Zayıf Yönleri Neler? Okumak için tıklayın.

Burçların olumlu ve olumsuz yönleri nelerdir? Okumak için tıklayın.

Matematik bulmacaları

Yorum Yap